Cennik

Dochodząc do ostatniej karty na naszej stronie www, otrzymujecie Państwo podsumowanie prac i ich ceny. Kierując się doświadczeniem zdobytym przez lata, stworzyliśmy montaż mebli cennik. Ujęliśmy w nim prace zarówno podstawowe, jak i te bardziej skomplikowane. W przypadku zleceń nietuzinkowych wycenę montażu i składania mebli dokonamy osobiście po konsultacjach i ostatecznym projekcie.

W cenie zawiera się usługę montażu/składania mebli ze względu na rodzaj – dziecięce biurowe, pokojowe. Przy niektórych jest znacznie więcej pracy przy innych mniej. Wszystkie prace ościenne począwszy od logistycznego przygotowania montażu, wniesienia mebli lub ich dostarczenia (może być wycenione oddzielnie w zależności od odległości) przez zabezpieczenie pomieszczenia, w którym będą dokonane prace, wyregulowanie zawiasów i drzwiczek, wypoziomowanie mebli, aż po ich ustawienie w odpowiednim i dogodnym dla Państwa miejscu. W cenę wliczone jest także uprzątnięcie stanowiska i wykorzystanie naszych przyrządów i narzędzi do prac.

Montaż mebli już od 50 zł/h!

Do każdego zlecenia również potrzebujemy czasu i przygotowania. Prosimy o sprawdzenie dostępności terminów po uprzednim kontakcie z nami. Postaramy się wybrać dogodny dla Państwa termin, który nie będzie kolidował z prowadzonymi przez nas pracami w innym miejscu. Pracownicy będą zawsze do Państwa dyspozycji w trakcie montażu. Będą służyć radą i pomocą, także zasugerują co i jak wykonać, aby meble były funkcjonalne i gotowe do użytku od razu po złożeniu. Cenimy również Państwa sugestie dlatego zachęcamy do zwracania uwagi na szczegóły, jakie chcieliby Państwo wyodrębnić.

W szerokim zakresie naszych usług znajdziecie Państwo m.in.:

  • montaż i składanie mebli;
  • modyfikację/przeróbkę mebli;
  • naprawę mebli;
  • malowanie mebli;
  • odnawianie mebli;
  • demontaż mebli;

Ceny zawierają wkład jaki musimy włożyć w wykonywana pracę. Oszczędzamy przy tym Państwa cenny czas, który możecie spożytkować w inny sposób. Zainteresowani? Telefon: (+48) 660 248 775.

*** UWAGA - nie jesteśmy związani z firmami ikea, Agata Meble lub BRW (Black Red White) umową współpracy; jesteśmy profesjonalną firmą montażową z Warszawy, działamy już od ponad 6 lat i specjalizujemy się w montażu, składaniu i transporcie mebli ikea. ***