MontierMebli.pl

Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian


Montaż, składanie i skręcanie mebli Warszawa

ZADZWOŃ! +48 660 248 775

MONTAŻ MEBLI WARSZAWA

Montaż kuchni Warszawa od 150 zł

Montaż mebli kuchennych
od 150 zł/h za ekipę / min. 3h.

Kuchnia często nazywana jest sercem całego domu. To właśnie tutaj kierujemy zwykle swoje pierwsze kroki po powrocie ze szkoły, czy pracy. Spędzamy w niej wiele czasu, przygotowując posiłki, rozmawiając z rodziną, czy chociażby siedząc i pijąc kawę. Pomieszczenie to musi być więc urządzone funkcjonalnie, wygodnie i estetycznie. Istotne znacznie mają zarówno odpowiednie meble, jak i sprzęt AGD, który w tym wnętrzu jest niezbędny. Obecnie w sklepach jest bardzo duży wybór mebli kuchennych, a w razie potrzeby można też wykonać je na wymiar. Bez względu na to, jaką opcję wybierzemy na pewno warto rozważyć skorzystanie z profesjonalnego montażu kuchni, który oferowany jest przez naszą firmę.

MONTAŻ MEBLI WARSZAWA

Z nami montaż kuchni przebiega sprawnie i bardzo szybko. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w funkcjonalnej kuchni wszystkie elementy wnętrza muszą być do siebie idealnie dopasowane. Zarówno kuchenka, jak i lodówka, czy zmywarka powinny być wpasowane w meble kuchenne, a także bezpiecznie podłączone do istniejących instalacji. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia, dzięki czemu każde urządzenie podłączamy w sposób zgodny z zaleceniami producenta, co pozwala na zachowanie gwarancji. Współpracujemy z najlepszymi producentami mebli oraz sprzętów kuchennych, dlatego możemy zapewnić najwyższy poziom usług.

MONTAŻ MEBLI WARSZAWA

Dzięki naszym usługom zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Jesteśmy najlepszymi fachowcami, którzy dysponują nowoczesnym sprzętem i elastycznie dopasowują się do potrzeb klienta. Montaż kuchni w naszym wydaniu obejmuje zarówno składanie i instalację mebli kuchennych, np. szafek, blatów i półek, jak i sprzętu AGD i wyposażenia wewnętrznego, czyli oświetlenia, uchwytów, czy gałek. Po skończonej pracy zapewniamy uprzątnięcie miejsca montażu oraz oczyszczenie mebli. Na życzenie klienta możemy też zamontować zlew, baterię oraz syfon, a także dokonać niezbędnych przeróbek. Więcej o ofercie znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.