Montaż mebli Bemowo

Większość sprzedawanych obecnie mebli przeznaczona jest do samodzielnego montażu. Okazuje się, że zadanie to wbrew pozorom nie jest proste. Ponieważ załączone instrukcje bywają dość enigmatyczne i trudne do zrozumienia dla przeciętnego Kowalskiego. W naszej firmie zdajemy sobie sprawę z tego, że „samodzielny montaż” jest często zadaniem karkołomnym. Wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi i poświęcenia sporej ilości czasu. Ponadto niejednokrotnie zdarza się, że w otrzymanych meblach brakuje istotnych elementów montażowych, które przecież nie każdy ma w domu. Oczywiście można spróbować samodzielnie złożyć meble. Lecz po co niepotrzebnie tracić nerwy i czas, skoro mogą to zrobić profesjonaliści z naszej firmy?

Oferujemy profesjonalny montaż mebli na Bemowie. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat i wiemy, że jest to często poszukiwana usługa. Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych montażystów. Mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt, taki jak wiertarki udarowe, wyrzynarki do wycinania otworów, czy poziomnice i wkrętarki. Dla nas usługa montażu mebli Bemowo nie kończy się w momencie złożenia mebli. Lecz po ich ustawieniu i zamocowaniu w miejscu przeznaczenia. Wyróżniamy się profesjonalizmem oraz kreatywnością, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

W zakres standardowej usługi montażu mebli Bemowo wchodzi m.in. zabezpieczenia miejsca montażu. Dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o ewentualne uszkodzenia podłogi, czy ścian. Samodzielnie rozpakowujemy paczki z meblami i niezbędnymi akcesoriami. Pomagamy w sytuacjach nietypowych, np. wtedy, gdy w zestawie brakuje części lub klient sam przez przypadek uszkodził jakiś element. Ponadto mocujemy szafki wiszące i w sprawny sposób ustawiamy je zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dbamy o czystość w miejscu pracy i możemy zająć się wywozem pozostałości po montażu, oczyszczeniem mebli i miejsca montażu. W razie potrzeby udzielamy klientowi kompleksowych wskazówek w zakresie wybranych mebli. Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą naszej firmy.