Montaż mebli Białołęka

Wiele popularnych sieciowych sklepów meblowych oferuje produkty do samodzielnego montażu. Do ich złożenia producent dołącza czytelną instrukcje. Niestety bywa że wskazówki nie są wystarczające, a poza tym nie każdy ma odpowiednie zdolności, żeby złożyć i zamontować meble w sposób prawidłowy. Co więcej, zajmuje to sporo czasu, który w dzisiejszych czasach jest bezcenny. Zamiast więc tracić czas i nerwy na montowanie mebli, lepiej wezwać fachowców z naszej firmy. Oferujemy fachowy montaż mebli w Białołęce. Jesteśmy doświadczonym zespołem montażystów i dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu prace przebiegają szybko i sprawnie.

W ramach usługi zabezpieczamy całe pomieszczenie pod montaż mebli, aby uniknąć uszkodzenia podłogi, czy ścian. Zwracamy na to szczególną uwagę, aby mieć pewność, że nasz klient będzie w 100% zadowolony. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami meblarskimi i zapewniamy szybką realizację usług oraz dogodne terminy. Spośród naszych konkurentów wyróżniamy się dbałością o szczegóły oraz atrakcyjnymi cenami usług. Oprócz montażu mebli Białołęka oferujemy także mocowanie szafek wiszących, ustawianie poszczególnych elementów, poziomowanie, regulację frontów, uchwytów oraz szuflad. Dzięki nam meble funkcjonują bez zarzutu przez wiele lat.

Montujemy nie tylko meble znanych firm, ale również zabudowy z drzwiami suwanymi, czy meble kuchenne na wymiar. Dysponujemy najlepszymi elektronarzędziami, dzięki którym meble są dobrze skręcone i zamontowane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Gwarantujemy terminowe wykonywanie zleceń oraz wsparcie w różnych nieprzewidzianych sytuacjach, np., gdy klient przypadkiem uszkodził jakiś element lub w zestawie brakuje istotnych części, np. śrub, czy wkrętów. Zadzwoń do nas już dziś, a nasi fachowcy jak najszybciej przyjadą i zmontują oraz ustawią meble we wskazanym miejscu. Po zakończeniu prac pomieszczenie zostanie posprzątane, a niepotrzebne opakowania wyniesione. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.