Montaż mebli Bielany

Meble do samodzielnego montażu znaleźć można obecnie w ofercie większości sklepów meblarskich. Tego rodzaju produkty są atrakcyjne cenowo, jednak w zamian za to trzeba je własnoręcznie poskładać. Z założenia nie powinno to być trudne, ponieważ w każdym zestawie znajduje się instrukcja. Nie zawsze jest ona odpowiednio czytelna, dlatego dość często samodzielny montaż mebli bywa naprawdę trudny. Co więcej, po zmontowaniu trzeba je jeszcze ustawić w docelowym miejscu oraz powiesić szafki, czy półki. Wymaga to zastosowania specjalistycznych elektronarzędzi, które przecież nie każdy posiada. Warto też wspomnieć o tym, że niektóre meble można łatwo uszkodzić podczas nieprofesjonalnego montażu, a to niesie ze sobą dodatkowe koszty i mnóstwo nerwów.

Tymczasem zadanie to można sobie ułatwić, korzystając z usług naszej firmy. Jesteśmy zespołem profesjonalnych montażystów, którzy współpracują z wiodącymi producentami mebli. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz dogodne terminy. Dysponujemy nowoczesnymi elektronarzędziami, dzięki którym montaż mebli przebiega sprawnie oraz bezpiecznie. Usługi montażu mebli na Bielanach świadczymy od wielu lat, dlatego mamy duże doświadczenie i możemy zapewnić kompleksowe wsparcie w każdej kwestii związanej z rozpakowywaniem, składaniem oraz ustawianiem mebli.

Zawsze zabezpieczamy miejsce montażu, aby uniknąć częstych przy takich pracach uszkodzeń podłogi, czy ścian. Montujemy meble do pokoju dziennego, sypialni, salonu, kuchni oraz każdego innego wnętrza. Prace wykonujemy zarówno w domu klienta, jak w siedzibie firmy. Samodzielnie rozpakowujemy wszystkie paczki z mebli, sprawdzając przy okazji, czy zawierają one wszystkie potrzebne elementy. Oprócz montażu mebli na terenie Bielan oferujemy również ustawianie ich w miejscu docelowym oraz mocowanie szafek wiszących. Pomagamy naszym klientom w sytuacjach nietypowych, gdy np. jakiś element został uszkodzony. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej.