Przy otwieraniu nowego biura lub siedziby firmy niezbędny jest szybki i profesjonalny montaż dostarczonych mebli. To ważne szczególnie dlatego, że zazwyczaj biura muszą szybko stanąć na nogi i dalej działać. Profesjonalny, dokładny i terminowy montaż mebli zapewni firma Montier Mebli. Kierując się zdobytym doświadczeniem przeprowadzimy montaż w szybki i dogodny dla Państwa sposób.

Prace rozpoczynamy od sprawdzenia i przygotowania miejsca, w którym mamy działać. Niezbędne jest rozpoznanie terenu i trybu pracy biura. Najlepszym rozwiązaniem jest montaż niekolidujący z codziennym trybem pracy. Pracownicy mogą albo opuścić biuro, albo w nich pozostać. Kwestię tę pozostawiamy do ustalenia. Pracujemy 7 dni w tygodniu dostosowując się do terminarzu klienta, tak aby nie przeszkadzać. Ważne jest, aby zlecenie zrealizować w miarę jak najkrótszym czasie. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu kilku pracowników, co pozwala nam być elastycznym, ale także dokładnym i starannym.

Sprawdzamy również dostęp do poszczególnych pomieszczeń, szerokość drzwi, dostęp do windy. Zabezpieczamy elementy, które już znajdują się na stanie, aby ich nie uszkodzić. Sprawdzamy kompletność zestawów meblowych. Logistycznie i technicznie ustalamy wniesienie mebli oraz ich rozładunek i montaż. To zadanie pozostawcie Państwo na naszych barkach – na pewno się nie zawiedziecie !

Jesteśmy przygotowani na każdy problem, który wyniknie w trakcie składania mebli. Staramy się tego unikać, albo szybko go rozwiązywać. Posiadamy niezbędne narzędzia i przyrządy, które są niezbędne do montażu mebli biurowych. Wiemy jak bardzo cenicie Państwo wysoką jakość obsługi i szybkość realizacji zlecenia. Jesteśmy pewni, że wybierając naszą firmę stawiacie Państwo na profesjonalistów w branży. Nie ma nic bardziej cennego, jak pozytywna opinia zleceniodawcy, który polecać będzie usługi dalszym potencjalnym klientom.

Wobec powyższego zapraszamy do kontaktu wszystkich właścicieli firm i biur, jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc pomocą na każdym etapie zlecenia.