Montaż mebli Jabłonna

Po zakupie mebli do samodzielnego montażu trzeba je oczywiście złożyć. Jest to zadanie dość proste, ponieważ każdy element zaopatrzony jest w instrukcję. Jednak nie każdy ma dość cierpliwości i czasu, aby wszystko poskładać samodzielnie. Problem pojawia się zwłaszcza wtedy, gdy zestaw jest duży lub jest ich kilka, a do dyspozycji nie ma wkrętarki, czy innych elektronarzędzi. Wówczas montaż może zająć naprawdę dużo czasu i nerwów, a popełnione błędy przyczynią się do uszkodzenia mebli. W naszej firmie doskonale wiemy o tym, że nie każdy potrafi samodzielnie złożyć meble, ponieważ wymaga to czasu i dokładności. Właśnie dlatego od wielu lat świadczymy usługi fachowego montażu mebli w Jabłonnej.

Oferujemy wysoką jakość usług i kompleksowe wsparcie w każdej kwestii związanej z montażem mebli. W naszej pracy korzystamy z najlepszych elektronarzędzi, dzięki którym szybko i bardzo sprawnie składamy nawet duże zestawy mebli. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego wiemy, jak ważne jest zabezpieczenie przed uszkodzeniami miejsca montażu. Z nami możesz mieć pewność, że podłoga i ściany będą bezpieczne. Meble skręcamy zgodnie z załączonymi do nich instrukcjami, dbając jednocześnie o prawidłowe wyregulowanie uchwytów, szuflad i blatów. Po złożeniu każdy element ustawiamy we wskazanym miejscu, mocujemy szafki wiszące i poziomujemy sprzęty, jeśli jest taka konieczność. Ma to duży wpływ na ich funkcjonalność, trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Oferujemy montaż mebli Jabłonna w bardzo atrakcyjnych cenach, a prace możemy wykonać zarówno we własnej siedzibie, jak i w mieszkaniu, czy firmie klienta. Gwarantujemy terminowość i najwyższą jakość świadczonych usług. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i współpracujemy z wieloma producentami mebli, dlatego w razie potrzeby możemy domówić każdy element uszkodzony przez klienta. Elementem, który nas wyróżnia jest dbałość o estetykę miejsca pracy oraz terminowa realizacja zleceń. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się z ofertą.