Montaż mebli Legionowo

Meble kupione i przywiezione, a Ty nie wiesz jak zabrać się za ich montaż? A może wszystko już rozpakowane, ale nie masz czasu doprowadzić prac do końca? Nie denerwuj się i nie trać czasu, tylko zadzwoń po nas. Oferujemy całościowe usługi montażu mebli w Legionowie i zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców, którzy dokładnie i szybko skręcają meble wszystkich bardziej i mniej znanych producentów. Znamy wszystkie stosowane obecnie techniki montażu takich mebli i wiemy jak ważne jest postępowanie zgodne z zaleceniami producenta. Podczas montażu mebli w Legionowie korzystamy z nowoczesnych narzędzi, które znacząco usprawniają i przyspieszają montaż, a także gwarantują jego trwałość.

Jesteśmy sprawdzoną ekipą specjalistów, którzy w elastyczny sposób dopasowują się do oczekiwań klienta. Meble składamy w swojej siedzibie, a także pod każdym wskazanym adresem. Oczywiście dbamy też o to, aby podczas pracy nie uszkodzić ścian ani podłogi, dlatego wcześniej odpowiednio je zabezpieczamy. Po zakończeniu montażu dokładnie oczyszczamy miejsce pracy i meble, dzięki czemu od razu nadają się one do użytku. Pamiętamy też o tym, by je w prawidłowy sposób wypoziomować, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowników. Ponadto wykonujemy regulację frontów, szuflad i uchwytów. Dzięki czemu nasi klienci nie muszą obawiać się, że meble będą krzywe i nieestetyczne.

Usługi montażu mebli w Legionowie świadczymy od wielu lat, dlatego mamy duże doświadczenie. Doskonale orientujemy się w stosowanych obecnie technikach łączenia poszczególnych elementów. Pracę możemy zacząć zarówno od rozpakowania paczek z meblami. Oraz od uporządkowania elementów, które klient sam rozpakować i próbował złożyć. W razie potrzeby możemy zamówić pojedyncze części, które zostały uszkodzone podczas niewprawnego montażu. Złożone meble ustawiamy we wskazanych miejscach, a szafki wiszące mocujemy do ścian, sprawdzając wcześniej ich stan techniczny. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.