Montaż mebli Marki

Zakup mebli do samodzielnego montażu to duża oszczędność pieniędzy. Możliwość wyboru spośród ogromnej liczby różnych modeli dostępnych zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Warto jednak pamiętać, że takie meble trzeba przecież później złożyć. Nie każdy ma na to czas i posiada odpowiednie umiejętności, czy potrzebne narzędzia. Oczywiście większość tego typu mebli można złożyć korzystając z załączonej instrukcji, ale wymaga to cierpliwości oraz dokładności. W naszej firmie doskonale wiemy o tym, że nie każdy może sobie z tym poradzić. Dlatego oferujemy profesjonalny montaż mebli Marki. Działamy na rynku od wielu lat, dlatego mamy duże doświadczenie i możemy zagwarantować najwyższy standard usług.

Z nami możesz mieć pewność, że meble zostaną skręcone zgodnie z zaleceniami producenta i będą służyć naprawdę długo. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy szybko i skutecznie wykonać wszystkie prace. Montaż mebli Marki rozpoczynamy od zabezpieczenia podłóg oraz ścian w pomieszczeniu, w którym będzie on wykonywany. Dbamy o estetykę prac, dlatego na bieżąco usuwamy zanieczyszczenia, a po zakończeniu montażu dokładnie oczyszczamy zarówno wnętrze, jak i meble. Ponadto każdy pojedynczy element poziomujemy, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Przed powieszeniem szafek na ścianie, sprawdzamy, czy spełnia ona wymogi techniczne i bez problemu utrzyma zawieszony ciężar.

Oferujemy naszym klientom pomoc w sytuacjach nietypowych. Zwłaszcza wtedy, gdy przez przypadek sami uszkodzą któryś z pojedynczych elementów lub w opakowaniu brakuje niektórych części montażowych. Wyróżniamy się kreatywnością i stosowaniem niestandardowych rozwiązań, dzięki czemu nasza praca przebiega naprawdę szybko i bez zbędnych przestojów. Meble po montażu są od razu gotowe do użytku. W zależności od oczekiwań klientów możemy też przymocować do ścian meble w pokoju dziecięcym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowania się z naszą firmą.