Montaż mebli Rembertów

Zakup funkcjonalnych i gustownych mebli, które wymagają samodzielnego montażu stawia wiele osób w dość trudnej sytuacji. Nie każdy potrafi korzystać z załączonej, często lakonicznej instrukcji. Oraz nie każdy ma dostęp do potrzebnych w czasie takiej pracy elektronarzędzi. Oznacza to mnóstwo straconego czasu, niepotrzebne nerwy oraz różnorodne uszkodzenia elementów mebli. Tymczasem można tego wszystkiego uniknąć korzystając z usług naszej sprawdzonej ekipy montażowej. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. Oferujemy w pełni profesjonalny montaż mebli w Rembertowie. Usługi świadczymy w domu klienta, a także w siedzibie naszej firmy.

Szczególnie ważne jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego dbamy o wszystkie szczegóły związane z montażem mebli Rembertów. Zanim przystąpimy do pracy odpowiednio przygotowujemy pomieszczenie. Zabezpieczamy je przed uszkodzeniami – dotyczy to zwłaszcza podłóg oraz ścian i znajdujących się we wnętrzu przedmiotów. Sami rozpakowujemy paczki z meblami, dzięki czemu od razu możemy sprawdzić, czy znajdują się w nich wszystkie niezbędne części. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek braków części. Możemy wykorzystać własne zasoby lub skontaktować się z producentem, jeśli problem jest poważniejszy, np. uszkodzone są elementy mebli. Zapewnia to naszym klientom maksymalny komfort w każdej sytuacji.

Standardowa usługa montażu mebli Rembertów obejmuje nie tylko złożenie mebli, ale również ich przygotowanie do użytkowania. Każdy element ustawiamy w miejscu wyznaczonym przez klienta, dbając o odpowiednie wypoziomowanie. Mocujemy również szafki wiszące upewniając się, że miejsce podwieszenia spełnia wymogi techniczne. Ponadto wykonujemy regulację frontów, uchwytów, szuflad i zawiasów. Na zakończenie prac przygotowujemy pomieszczenie do użytkowania, oczyszczając je i usuwając niepotrzebne elementy opakowań. Zachęcamy do skorzystania z oferty, o której można przeczytać więcej na naszej stronie internetowej.