Montaż mebli Śródmieście

Kupując meble przez internet lub w różnego rodzaju sklepach stacjonarnych trzeba pamiętać o kilku rzeczach. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że są one przeznaczone do samodzielnego montażu. Oznacza to, iż trzeba je samodzielnie skręcić korzystając z załączonej instrukcji i elementów montażowych. Choć nie powinno to sprawiać żadnych problemów, często okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. Największym utrudnieniem jest nieczytelna instrukcja, ale czasami zdarza się, że w opakowaniu brakuje niektórych wkrętów, śrubek, czy innych części. Trudności stwarza również prawidłowe rozpoznanie poszczególnych elementów, co znacząco utrudnia i przedłuża prace. W naszej firmie doskonale znamy te wszystkie bolączki, ponieważ od wielu lat zajmujemy się montażem mebli w Śródmieściu.

Tworzymy zespół doskonale wykwalifikowanych, doświadczonych fachowców. Od wielu lat montujemy meble znanych i mniej znanych producentów. A także wykonywane na wymiar szafy z przesuwnymi drzwiami, czy zabudowy kuchenne. Korzystamy z nowoczesnych elektronarzędzi, dzięki czemu prace przebiegają szybko i sprawnie. Dbamy też o estetykę oferowanych usług, dlatego odpowiednio zabezpieczamy wnętrze, w którym wykonywany jest montaż. Po zakończeniu pracy kompleksowo je oczyszczamy. Tylko u nas można liczyć na dogodne terminy oraz atrakcyjne ceny usług.

W ramach usługi wykonujemy profesjonalny montaż mebli w Śródmieściu, a także ustawiamy je w miejscu wyznaczonym przez klienta. Każdy mebel poziomujemy i regulujemy drzwiczki, szuflady oraz uchwyty, aby wszystko funkcjonowało sprawnie i nie sprawiało problemów w eksploatacji. W przypadku szafek wiszących najpierw sprawdzamy miejsce podwieszenia, aby upewnić się, że można na nim bezpiecznie zamocować wskazany mebel. Współpracujemy z renomowanymi firmami meblowymi, dzięki czemu w przypadku, gdy klient przez przypadek uszkodzi jakiś element, jesteśmy w stanie zamówić nowy. Oferujemy także wsparcie w sytuacji, gdy w opakowaniu brakuje części montażowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.