Montaż mebli Tarchomin

Złożenie mebli do samodzielnego montażu to zadanie, które wymaga dokładności, czasu i dużej dozy cierpliwości. Nie zawsze jest to łatwe, zwłaszcza jeśli instrukcja jest bardzo lakoniczna i niewiele wyjaśnia. Wielu osobom duży kłopot sprawia m.in. prawidłowe rozpoznanie poszczególnych elementów zestawu, co bywa przyczyną uszkodzeń blatów, czy frontów. Lepiej tego uniknąć korzystając z usług doświadczonych montażystów. Jesteśmy najlepszymi fachowcami, którzy oferują montaż mebli Tarchomin w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Podczas prac korzystamy z najlepszego sprzętu, a dzięki współpracy z renomowanymi producentami mebli możemy szybko zamówić uszkodzone przez klienta pojedyncze elementy.

Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami, które pozwalają na szybki i bezpieczny montaż mebli Tarchomin. Dzięki nam oszczędzisz czas, nerwy i pieniądze, które trzeba wydać na zakup dodatkowych części. Doskonale znamy stosowane obecnie systemy i sposoby składania mebli, dzięki czemu prace możemy prowadzić nawet wtedy, gdy do produktów nie są załączone instrukcje. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz szybką realizację zleceń. Wyróżniamy się kreatywnością i w razie potrzeby stosujemy niestandardowe, ale sprawdzone rozwiązania. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są zadowoleni klienci, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym.

Wszystkie prace montażowe rozpoczynamy od zabezpieczenia wnętrza, w którym będzie wykonywany montaż mebli Tarchomin. Pozwala to na uniknięcie uszkodzeń podłogi, czy ścian, które przy takich pracach są bardzo prawdopodobne. W ramach usługi zapewniamy nie tylko skręcenie mebli, ale też ich ustawienie w miejscu wskazanym przez klienta. Mocujemy podwieszane szafki, a także poziomujemy meble i regulujemy fronty, uchwyty i szuflady. Dbamy też o estetykę miejsca pracy, pamiętając o oczyszczeniu wnętrza oraz mebli po zakończeniu montażu. Udzielamy naszym klientom istotnych rad w zakresie konserwacji i użytkowania mebli, dzięki którym ich żywotność jest znacznie dłuższa. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą i wyceny usługi.