Montaż mebli Ursus

Nowoczesne meble, które znaleźć można w internetowych oraz stacjonarnych sklepach meblowych najczęściej wymagają samodzielnego montażu. Zadanie to wbrew pozorom nie zawsze jest tak proste, jak deklarują producenci. Największym problemem bywa zbyt lakoniczna instrukcja, której zwykły użytkownik po prostu nie rozumie. Kłopot sprawia także prawidłowe rozpoznanie części mebli. Niejednej osobie zdarzyło się złożyć półkę, czy szafkę odwrotnie, dając spód na górę, czy tył na przód. Co gorsza, prawidłowe skręcenie mebli zajmuje sporo czasu, który przecież obecnie jest walutą bezcenną. Zamiast go tracić i jednocześnie niepotrzebnie się denerwować, lepiej skorzystać z usług naszej ekipy montażowej. Oferuje ona fachowy montaż mebli na Ursusie.

Dzięki naszemu wsparciu można zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów. Poza tym montaż mebli Ursus wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych elektronarzędzi. Zgodnie z załączoną instrukcją, dbając o to, by prace przebiegały szybko, a efekt był doskonały. Skręcamy meble do sypialni, kuchni, pokoju dziennego oraz każdego innego wnętrza. Dodatkowo w zakres usługi wchodzi ustawienie mebli we wskazanym miejscu z poziomowaniem oraz mocowanie półek wiszących. Gwarantujemy dogodne terminy oraz kompleksowe wsparcie w tzw. sytuacjach trudnych. Gdy np. jakaś część ulegnie uszkodzeniu lub brakuje jej w zestawie.

Na życzenie klienta możemy także przytwierdzić do ściany regał, czy inne meble w pokoju dziecięcym oraz w każdym innym pomieszczeniu. Przed montażem mebli Ursus zabezpieczamy pomieszczenie, w którym będą odbywać się prace. Dzięki czemu nasi klienci nie muszą obawiać się uszkodzenia podłogi, czy ścian. Ponadto po zakończeniu montażu oczyszczamy meble i wnętrze, a na życzenie klienta możemy również uprzątnąć pozostałości po opakowaniach. Duży nacisk kładziemy na jakość usług, dlatego w prawidłowy sposób regulujemy zarówno fronty, jak i uchwyty, czy szuflady. Pełną ofertę usług znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.