Montaż mebli Wawer

Meble do samodzielnego montażu są obecnie sprzedawane w większości internetowych i stacjonarnych sklepów meblowych. Jak sama nazwa wskazuje należy je złożyć samodzielnie, w czym pomóc ma załączona instrukcja. To tyle jeśli chodzi o teorię, ponieważ w praktyce nie każdy potrafi zająć się tym samodzielnie. Wykonać wszystkie czynności w taki sposób, aby meble nadawały się do użytku. Sporo problemów przysparza zwłaszcza odczytanie instrukcji, ale czasem zdarza się, że jakichś elementów brakuje. Poza tym nie każdy ma w domu odpowiedni sprzęt. Taki jak poziomicę, wkrętarkę, czy wiertarkę udarową, która przecież jest niezbędna do tego, by powiesić szafki. Jak rozwiązać ten problem? Najprostszym sposobem jest skorzystanie z naszych usług, ponieważ jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się montażem mebli na Wawrze.

Zaufaj fachowcom:

Z nami unikniesz niepotrzebnego stresu i zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Wykonujemy montaż mebli Wawer w sposób profesjonalny, dbając o to, by w czasie prac nic nie uległo uszkodzeniu. Z tego względu zabezpieczamy stanowisko pracy oraz dbamy o każdy szczegół, a naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Nasi montażyści sami zajmują się wszystkimi pracami. Łącznie z rozpakowaniem mebli i sprawdzeniem, czy w paczkach znajdują się wszystkie istotne elementy. Zapewniamy również pomoc w sytuacjach nietypowych, np. gdy klient przez przypadek uszkodził pojedyncze elementy zestawu. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami mebli jesteśmy w stanie zamówić to, czego brakuje i bez przeszkód kontynuować prace.

Czynnikiem, który wyróżnia nas na tle innych firm jest bez wątpienia dbałość o estetykę wykonywanych prac. Nie tylko zabezpieczamy pomieszczenie przed uszkodzeniami, ale także oczyszczamy meble i miejsce montażu. Oraz udzielamy porad w zakresie ich konserwacji oraz użytkowania. Dzięki fachowemu montażowi mebli Wawer i odpowiedniemu wypoziomowaniu, meble mogą służyć przez naprawdę długi czas. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty. Co ważne, oferujemy również regulację frontów, szuflad i uchwytów, dzięki czemu meble wyglądają dokładnie tak, jak powinny. Nie ma mowy o krzywych drzwiczkach, czy niedopasowanych szufladach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.