Montaż mebli Wesoła

Każdy, kto kiedykolwiek sam próbował złożyć meble wie, że jest to praca wymagająca skupienia i dokładności, a także czasu. Poza tym do montażu przydatne są różnego rodzaju narzędzia, takie jak wkrętarka, poziomica, czy chociażby wiertarka do mocowania szafek na ścianie. Niemniej ważne jest to, aby przestrzegać instrukcji montażu, co wbrew pozorom nie zawsze jest takie proste. Problem pojawia się zwłaszcza wtedy, gdy instrukcja jest mało treściwa i trudna do zrozumienia. Z tego właśnie względu wiele osób decyduje się na zatrudnienie fachowców, którzy tego rodzaju prace wykonają w sposób profesjonalny. W naszej firmie doskonale wiemy, że montaż mebli Wesoła wymaga odpowiednich przygotowań i sprzętu.

Jesteśmy doskonale wykwalifikowanymi, doświadczonymi fachowcami, którzy od wielu lat świadczą usługi montażu mebli na Wesołej. Gwarantujemy wysoki poziom usług oraz kompleksową ochronę miejsca montażu przed uszkodzeniami. Wyróżniamy się profesjonalizmem oraz dbałością o szczegóły. Standardowa usługa obejmuje nie tylko sprawne skręcenie mebli, ale także ustawienie ich w miejscu przeznaczenia wraz z wypoziomowaniem. Co więcej, zajmujemy się również montowaniem szafek wiszących, po uprzednim sprawdzeniu, czy miejsce podwieszenia spełnia wymogi techniczne. Oprócz tego wykonujemy regulacje frontów, drzwiczek, szuflad i uchwytów, aby meble odpowiednio się prezentowały.

W przypadku uszkodzenia przez klienta pojedynczych elementów możemy w razie potrzeby zamówić brakującą część, ponieważ współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami mebli. Pomagamy także w sytuacji, gdy w paczkach brakuje niektórych elementów montażowych, np. wkrętów, kołków, czy podkładek. Dysponujemy własnymi częściami, które w takim wypadku mogą się bardzo przydać. Kończąc montaż mebli Wesoła dokładnie sprzątamy pomieszczenie i oczyszczamy meble, a także wynosimy niepotrzebne opakowania. Udzielamy też wskazówek w kwestii użytkowania oraz konserwowania mebli. W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach zapraszamy do kontaktu.