Montaż mebli Włochy

Meble można obecnie kupić zarówno w sklepach tradycyjnych, jak i internetowych. Jest to możliwe głównie dzięki temu, że są to produkty do samodzielnego montażu, które wysyłane są w niewielkich paczkach. Takie meble składa się następnie w domu, korzystając z załączonej instrukcji. Zwykle nie jest to specjalnie trudne. Lecz zdarza się, że instrukcja jest na tyle lakoniczna, iż jej zrozumienie przysparza wielu trudności. Poza tym nie każdy ma czas i cierpliwość, aby poświęcić kilka godzin na skręcenie mebli, ustawienie ich, czy zawieszenie szafek na ścianie. Do takich prac niezbędne są odpowiednie narzędzia, które nie każdy posiada. W naszej firmie nie tylko dysponujemy profesjonalnymi elektronarzędziami, ale także zapewniamy najwyższą jakość usług.

Montaż mebli Włochy to propozycja dla Ciebie oraz każdego, komu zależy na tym, by meble zostały skręcone w sposób profesjonalny. Ale również ustawione w miejscu przeznaczenia i wypoziomowane. Nasza praca nie kończy się jednak na przykręceniu ostatniej śrubki. Ponieważ zawsze czyścimy miejsce montażu i dbamy by meble wyglądały estetycznie. Z tego względu poświęcamy sporo czasu na profesjonalną regulację frontów, szuflad oraz uchwytów. Równie ważne jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego przed powieszeniem szafek sprawdzamy miejsce podwieszenia pod kątem parametrów technicznych.

Przed tym zanim zaczynamy montaż mebli Włochy odpowiednio zabezpieczamy miejsce w którym będą wykonywane prace. Dzięki temu można uniknąć różnego rodzaju uszkodzeń, zwłaszcza podłogi oraz ścian. Tylko z nami możesz mieć pewność, że meble zostaną zmontowane zgodnie z zaleceniami producenta i będą służyć naprawdę długo. W razie potrzeby możemy nie tylko wykonać montaż mebli, ale również udzielić istotnych informacji na temat ich poprawnego użytkowania oraz konserwacji. Zapewniamy też wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach, takich jak przypadkowe uszkodzenie przez klienta frontu, czy blatu. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług.