Montaż mebli Wola

Samodzielny montaż mebli to zadanie, któremu nie każdy podoła. Chociaż każdy mebel jest zwykle zaopatrzony w odpowiednią instrukcję, to niestety nie zawsze jest ona zrozumiała. Rodzi to wiele problemów i niejednokrotnie jest przyczyną zupełnie niepotrzebnych nerwów, nie wspominając już o stracie cennego czasu. Nie ma sensu zabierać się za takie prace samodzielnie, jeśli nie mamy odpowiednich umiejętności, cierpliwości, czy niezbędnego do niektórych prac sprzętu. Bardzo przydatna jest np. wkrętarka, ale czasem konieczne jest użycie wiertarki udarowej, czy wyrzynarki, a także poziomicy. Korzystając z usług naszej firmy o nic nie musisz się martwić. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy montaż mebli na Woli zarówno w domu klienta, jak i w naszej siedzibie.

Jesteśmy zespołem doświadczonych i świetnie wykwalifikowanych montażystów, którzy współpracują z wieloma renomowanymi firmami meblowymi z całego kraju. Doskonale wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo takich prac, dlatego przed montażem mebli Wola w fachowy sposób zabezpieczamy wnętrze przed ewentualnymi uszkodzeniami. Pozwala to uniknąć dodatkowych kosztów i stresów. Zapewniamy nie tylko fachową obsługę, ale również dogodne terminy i konkurencyjne ceny. Z nami możesz mieć pewność, że zakupione meble będą skręcone szybko i sprawnie.

Pełen zakres usługi to oczywiście nie tylko zabezpieczenie wnętrza i złożenie mebli, ale również inne czynności. Jedną z najważniejszych jest ustawienie mebli zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz zamocowanie szafek wiszących, czy innych elementów. W razie potrzeby możemy również przymocować do ściany meble w pokoju dziecięcym. Każdy ustawiony element poziomujemy, a do tego wykonujemy regulację frontów, szuflad oraz uchwytów. Dzięki temu meble doskonale się prezentują i zapewniają bezproblemowe użytkowanie. Po zakończeniu wszystkich prac sprzątamy wnętrze i oczyszczamy meble, a także udzielamy ważnych wskazówek w zakresie ich eksploatacji i konserwacji. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą.