Montaż mebli Zielonka

Samodzielne składanie mebli to dla wielu osób czynność niezwykle skomplikowana i wywołująca mnóstwo niepotrzebnych nerwów. Sporym kłopotem bywa zrozumienie instrukcji oraz rozpoznanie poszczególnych elementów. Jednak największy problem pojawia się wtedy, gdy podczas niewprawnego montażu uszkodzone zostaną jakieś pojedyncze elementy. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami i dużym stresem. Warto więc ułatwić sobie to zadanie, korzystając z naszych usług. Jesteśmy zgraną, doświadczoną i polecaną przez klientów ekipą montażową, która szybko wykona wszystkie niezbędne prace. Oferujemy montaż mebli Zielonka w bardzo konkurencyjnych cenach oraz dogodnych terminach. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb klienta, dlatego prace możemy wykonywać zarówno w swojej siedzibie, jak i pod wskazanym adresem.

Funkcjonujemy na rynku meblowym od wielu lat, dlatego możemy pochwalić się dużym doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Od początku działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi producentami mebli, dzięki czemu doskonale znamy stosowane obecnie systemy i sposoby montażu mebli Zielonka. Zdajemy sobie sprawę z tego, że złożenie mebli wymaga czasu i dokładności, dlatego planujemy prace w taki sposób, aby przebiegły one sprawnie i nie wymagały niepotrzebnych przestojów. Najpierw zabezpieczamy miejsce montażu, przykładając szczególną uwagę do ochrony podłóg i ścian. Pozwala to uniknąć uszkodzeń, które generują dodatkowe koszty.

Nowoczesne meble do samodzielnego montażu wymagają postępowania zgodnie z zaleceniami producenta. Bardzo często konieczne jest zastosowanie odpowiedniego sprzętu, który znacząco przyspiesza montaż mebli Zielonka. Nasi montażyści mają do swojej dyspozycji zarówno wkrętarki, jak i poziomice, wiertarki udarowe, czy wyrzynarki, które przydają się do wycinania otworów, np. do ukrycia kabli. Złożone przez nas meble ustawiamy w miejscu przeznaczenia oraz poziomujemy, co poprawia komfort korzystania z nich. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.