Montaż rzutników i projektorów

Zakup rzutnika i projektora to świetne rozwiązanie zarówno dla szkół, jak i biur, czy różnego rodzaju instytucji. Tego rodzaju sprzęt pozwala na wyświetlanie prezentacji multimedialnych i może znakomicie uświetnić każdy pokaz, wykład, czy konferencję. Jednak, aby urządzenia działały bez zarzutu i nie straciły gwarancji, do ich montażu należy zatrudnić odpowiednio wykwalifikowanych instalatorów. W naszej firmie zatrudniamy osoby posiadające wymagane uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w montażu rzutników i projektorów. Posiadamy wszelkie niezbędne do tego typu prac urządzenia, a instalację wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta sprzętu. Dzięki temu rzutniki i projektory są zamontowane w sposób bezpieczny i nie tracą gwarancji.

Montaż rzutników i projektorów możemy wykonać w wyznaczonych przez klienta godzinach, także poza standardowym czasem pracy naszej firmy lub w nocy. Dzięki temu prace montażowe nie wpływają negatywnie na funkcjonowanie instytucji, w której są wykonywane. Tworzymy zarówno instalacje sufitowe, jak i ścienne, ale przed rozpoczęciem prac sprawdzamy dokładnie miejsce podwieszenia. Stosujemy wyłącznie najlepsze, sprawdzone uchwyty do projektorów, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i zapewnia poprawne funkcjonowanie sprzętu.

Jesteśmy dokładni i rzetelnie wykonujemy każdy montaż rzutników i projektorów. Nasza ekipa instalacyjna może w razie potrzeby wykonać dodatkowe przyłącza elektryczne, aby zwiększyć komfort korzystania ze sprzętu i uniknąć sytuacji, gdy przez połowę biura, czy po korytarzu szkolnym trzeba ciągnąć przedłużacz. Dbamy nie tylko o poprawność podłączenia i bezpieczne zamocowanie urządzeń, ale również o estetykę prac. Właśnie dlatego zabezpieczamy podłogę przed uszkodzeniami, dokładnie poziomujemy każdy element i usuwamy zanieczyszczenia po skończonym montażu. Udzielmy też praktycznych informacji w zakresie optymalnej konfiguracji sprzętu oraz stosowanych rozwiązań. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz zamówienia usługi montażowej.