Wygodne i funkcjonalne urządzenie biura jest niezmiernie ważne, ponieważ ułatwia pracę i pozwala zachować porządek w dokumentach. Oferta sklepów meblowych jest pod tym względem naprawdę duża, więc bez trudu można znaleźć szafki pasujące do większości wnętrz. W razie potrzeby można je też zrobić na wymiar. Najpopularniejsze są szafki do samodzielnego montażu, które można zamówić online oraz w zwykłych sklepach meblowych. Ich złożenie warto zlecić specjalistom z naszej firmy. Dysponujemy wszelkim potrzebnym do tego sprzętem, dlatego montaż szafek biurowych wykonujemy kompleksowo i dokładnie, dbając o każdy najdrobniejszy szczegół mający znaczenie dla ich wygodnego użytkowania i efektownego wyglądu.

Jesteśmy zespołem świetnie wykwalifikowanych i doświadczonych montażystów oraz instalatorów, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia i umiejętności. Montaż szafek biurowych wykonujemy zarówno w firmie klienta, jak i we własnej siedzibie. Zakres usługi ustalamy indywidualnie z każdym klientem, dopasowując się do jego oczekiwań. Z tego względu wszystkie prace możemy wykonać także po godzinach pracy biura, aby w nawet najmniejszym stopniu nie zakłócić jego funkcjonowania. Dysponujemy nowoczesnymi elektronarzędziami, które znacząco skracają czas trwania usługi.

Zamawiając montaż szafek biurowych w naszej firmie można mieć pewność, że każdy mebel zostanie złożony zgodnie z zaleceniami producenta. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo prowadzonych prac, stąd też przed przystąpieniem do montażu fachowo zabezpieczamy ściany i podłogi. Wiszące szafki mocujemy wyłącznie w miejscach, które spełniają określone wymagania techniczne i zapewnią bezpieczną eksploatację. Szafki stojące ustawiamy w miejscach wskazanych przez klienta i poziomujemy, dzięki czemu są stabilne i niezawodne. Pomagamy też w sytuacjach nietypowych, np. domawiając brakujące lub uszkodzone części u współpracujących z nami producentów mebli. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą na serwisie internetowym.