Meble pokojowe pełnią funkcję użytkową oraz dekoracyjną. Ich zakup to spory wydatek dla przeciętnego domowego budżetu, dlatego wiele osób decyduje się na zakup tańszych modeli przeznaczonych do samodzielnego złożenia. Każdy z takich mebli posiada instrukcję, do której trzeba się stosować, aby szafka, czy półka nadawała się do użytku. Dla osób, które nie mają technicznego zacięcia lub czasu na samodzielne składanie przygotowaliśmy kompleksową ofertę montażu szafek pokojowych. Wykonujemy wszystkie prace związane ze składaniem, ustawieniem i mocowaniem różnego rodzaju szafek do salonu, sypialni, jadalni, czy każdego innego wnętrza. Zapewniamy wysoki poziom usług oraz konkurencyjne ceny i dogodne terminy realizacji.

Nasza firma od wielu lat oferuje usługi montażu szafek pokojowych. Zlecenia realizujemy zarówno we własnej siedzibie, jak i pod adresem, który wskazał klient. Do pracy przygotowujemy się bardzo dokładnie, pamiętając o należytym zabezpieczeniu miejsca montażu, a zwłaszcza podłóg i ścian przed ewentualnymi uszkodzeniami. Posiadamy wszelkie potrzebne do wykonywanej pracy elektronarzędzia, dzięki którym montaż szafek pokojowych przebiega szybko i sprawnie. Dbamy o komfort klienta, dlatego po skończonej pracy oczyszczamy meble i pomieszczenie, w którym wykonywany był montaż.

Jesteśmy doświadczonymi fachowcami, którzy wiedzą jak ważna przy montażu szafek pokojowych jest dokładność. Właśnie dlatego szafki stojące poziomujemy, a wiszące mocujemy wyłącznie w tych miejscach, które utrzymają ich ciężar. Jest to gwarancją bezpiecznego i długiego użytkowania mebli. Ponadto zwracamy uwagę na takie szczegóły jak regulacja drzwiczek, uchwytów, czy szuflad. U nas nie może być mowy o krzywo zamocowanych drzwiczkach, czy niechlujnie przykręconych uchwytach. Współpracujemy z producentami mebli, dzięki czemu możemy w razie potrzeby zamówić brakujące, czy uszkodzone przez klienta elementy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i ustalenia dogodnego terminu usługi.