MontierMebli.pl

Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian


Montaż, składanie i skręcanie mebli Warszawa

ZADZWOŃ! +48 660 248 775

MONTAŻ MEBLI WARSZAWA

Składanie kuchni Warszawa

Funkcjonalna i ładna kuchnia jest wizytówką każdego domu. Przygotowujemy w niej posiłki, spożywamy je, a niejednokrotnie jest to miejsce, w którym spotyka się cała rodzina. Z tego właśnie względu bardzo ważne jest umeblowanie kuchni oraz wyposażenie jej we wszystkie potrzebne sprzęty. Wybór mebli i urządzeń kuchennych jest obecnie naprawdę duży. Można zdecydować się zarówno na całe, gotowe komplety, jak i wybrać zabudowę idealnie dopasowaną do wymiarów wnętrza. W każdym wypadku konieczne jest złożenie i zamontowanie mebli oraz sprzętów, co zajmuje sporo czasu i wymaga stosowania różnego rodzaju narzędzi. W naszej firmie oferujemy profesjonalne składanie kuchni, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie ona dobrze spełniać swoje funkcje i jednocześnie świetnie się prezentować.

Oferta naszej firmy jest indywidualnie dopasowana do potrzeb naszych klientów. Świadczymy wyłącznie usługi najwyższej jakości, dlatego też składanie kuchni wykonywane jest przez odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów. Są wśród nich zarówno monterzy, jak i instalatorzy, posiadający uprawnienia do podłączania kuchni gazowych, czy instalacji sanitarnych i innych sprzętów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie nie tylko w zakresie skręcania i mocowania mebli, ale również podłączania wszelkiego sprzętu kuchennego, czy oświetlenia wewnętrznego np. w szafkach, czy nad blatami.

Wszystkie prace związane ze składaniem kuchni wykonujemy po wcześniejszym zabezpieczeniu ścian oraz podłóg, aby uchronić je przed uszkodzeniami. Dysponujemy najlepszym sprzętem elektromechanicznym, więc podwieszenie szafek, czy wycięcie otworów na przewody trwa zaledwie chwilę. Każdy element mebli oraz sprzęt AGD poziomujemy, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i zapewnia długie bezproblemowe funkcjonowanie. Ponadto wykonujemy kompleksową regulację szuflad, frontów oraz uchwytów, dzięki czemu meble prezentują się estetycznie i działają bez zarzutu. Więcej na temat naszej oferty można dowiedzieć się na stronie internetowej lub kontaktując się z naszym biurem. Zapraszamy.