Składanie łóżka Warszawa

Składanie łóżka Warszawa jest najbardziej obszernym i bywa, że jedynym meblem przeznaczonym do montażu w sypialni. Niewielka ilość paczek, prostota mebla z pewnością nie jedna osobę napawa optymizmem i rokuje szybką, łatwą pracę. Jednak nie zawsze tak jest. Jak przy każdym montażu zaczynamy pracę od rozpakowania paczek i zapoznanie się ze wszystkimi częściami, oraz ewentualną instrukcja.

Monterzy przygotowują miejsce w pomieszczeniu do składania i skręcania łóżka

Przed zmontowaniem łóżka trzeba odpowiedzieć na pytanie, czy jest to jedyny mebel, który będziemy skręcać w sypialni? W przypadku, gdy mamy jeszcze inne szafki do skręcania, a nie mamy innego pomieszczenia do ich zmontowania, łóżko skręcamy jako pierwsze. Składanie zaczynamy od pod filcowania wszystkich nóg lub podpórek dzięki temu zapobiegniemy porysowania podłogi.

Segregowanie i sprawdzanie elementów łóżka

Składanie łóżka z ramą

Rama składa się z dwóch szczytów, boków, oraz belki lub belek środkowych. Do szczytu montuje się boki. Mimo wielu rodzajów zaczepów, przyłączenie boków do szczytu jest proste. Do połączenia boków z drugim szczytem niezbędna jest pomoc drugiej osoby. Przyłączone boki do zagłówka należy podnieść jednocześnie w celu uniknięcia wyłamania jednego z boków. Równoczesne podniesienie umożliwi również łatwiejsze zamontowanie szczytu tylnego.

Przygotowanie wezgłowia do składania i skręcania łóżka

Rama już stoi, przy łóżkach o rozmiarze 160′ czy 180′ oraz większych pozostaje zamontowanie deski środkowej, włożenie stelaży i materaca. Również przy tych czynnościach trzeba uważać. Niezależnie od ilości desek środkowych, czyli podpór stelaży warto uważnie montować je do szczytów, czy boków. Tę czynności należy zrobić ostrożnie ponieważ łatwo uszkodzić ramę. Przy łóżkach o powierzchni 160′ i większych stelaże są dwa. W tym przypadku zalecane jest włożenie rozporki pomiędzy stelaże. Zagwarantuje to stabilne ułożenie i pozwoli uniknąć przesuwaniu się, oraz trzeszczeniu stelaży.

Koszt składania łóżka z ramą to tylko 200 zł. W przypadku gdy jest więcej mebli do złożenia cena jest relatywnie niższa, koszt usługi indywidualnie wycenia nasz monter pod nr telefonu 660 248 775.

Składanie i skręcanie elementów łóżka do wezgłowia

Składanie łóżka z pojemnikiem lub szufladami

Przy łózkach z pojemnikiem stelaże połączone są z mechanizmem podnośnika a rama zazwyczaj jest metalowa, dlatego niewątpliwie sprawia to duży ciężar oraz trudniejszy montaż monterom. Podobnie jest z łóżkami wyposażonymi w szuflady, które wydłużają czas wykonania usługi. Dlatego składanie łóżka z pojemnikiem lub szufladami jest nieco droższe.

W związku z dodatkowymi czynnościami koszt takiej usługi to 250 zł. W przypadku gdy jest więcej mebli do złożenia cena jest relatywnie niższa, koszt usługi indywidualnie wycenia nasz monter pod nr telefonu 660 248 775.

Montaż nóg od wezgłowia

Łoże kontynentalne

Innym typem są lóżka kontynentalne. Mebel ten składa się z samych materacy i szczytu poprzez co montaż nie sprawia problemu. Jedynym mankamentem jest ciężar części poprzez co warto przystąpić do montażu w dwie osoby. Samo składanie zazwyczaj polega na przymontowaniu oraz poklejeniu nóżek do materacy podstawowych. Po tej czynności do złączonej podstawy montuje się szczyt i nakłada materac.

Umiejscowienie stelaża wraz z użebrowaniem na konstrukcji łóżka

Podobnie do łóżka z ramą, jeżeli masz do skręcenia tylko łóżko to koszt usługi to tylko 200 zł. W przypadku gdy jest więcej mebli do złożenia cena jest relatywnie niższa, koszt usługi indywidualnie wycenia nasz monter pod nr telefonu 660 248 775.

Składanie łóżka Warszawa i okolice

W przypadku składania łóżka poza granicami warszawy i okolic może być doliczony koszt dojazdu który ustalany jest indywidualnie z naszym monterem pod nr 660 248 775 Zadzwoń i dowiedz się o szczegóły. Zastanawiasz się ile może kosztować składanie łóżka piętrowego?

    FORMULARZ KONTAKTOWY

    Masz pytania? ZADZWOŃ: +48 660 248 775