Większość z nas twierdzi, że składanie mebli to ciężka i żmudna praca. Niepotrzebny stres i nerwy, które Wam towarzyszą są zwiastunem nie tyle co klęski, ale poniesienia porażki w postaci niezbyt udanych walorów estetycznych. Tak! Dobrze złożony mebel powinien cieszyć nasze oko, być funkcjonalny i gotowy do użycia, od razu po jego złożeniu. Tak niestety często nie jest. Tym bardziej, gdy do składania mebli biurowych mają się wziąć pracownicy tegoż biura. Zaoszczędzimy Państwa czas i pieniądze. Prace zlećcie profesjonalnej firmie składającej i montującej meble: Montier Meble.

W naszym ponad pięcioletnim stażu wykonywaliśmy wiele zleceń dla biur, firm czy instytucji. Posiadamy w tym zakresie niezbędne doświadczenie, które w tym zakresie jest bardzo ważne. Składanie mebli biurowych to wyzwanie, w którym połączyć trzeba pracujących w biurach z pracującymi, z meblami. Jako wykonawcy Państwa projektu musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy w tej branży.

Jako firma wiemy, jak cenny jest dla Państwa czas. Jak ważnym jest, aby składane meble były wykonane nie tylko szybko, ale i precyzyjnie, aby ostateczny efekt wizualny był powalający. Staramy się to wszystko łączyć. Począwszy od przygotowania miejsca pracy i ustalenia warunków, tak, aby Państwu nie przeszkadzać w codziennych czynnościach, przez wniesienie mebli, ich rozpakowanie, a następnie złożenie. Na każdym etapie prac konsultujemy z Państwem najlepsze rozwiązania logistyczne, które proponujemy. Współpraca na poziomie klient – wykonawca jest bardzo ważna. Musimy dokładnie wiedzieć o której godzinie i którego dnia możemy przywieźć niezbędny sprzęt, co możemy zabezpieczyć przed uszkodzeniem, jak ustawić meble i w jakim czasie przygotować miejsce naszej pracy do pracy dla Państwa. Po zrealizowanym projekcie kompletnie po sobie sprzątamy, dbając o czystość bardziej niż przed rozpoczęciem. Składanie mebli biurowych warto zlecić nam – to gwarancja profesjonalnie wykonanej pracy, terminowego złożenia, dokładnego i starannego wykonania. Postawcie na jakość! Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków i sposobu współpracy.