Składanie regałów sklepowych Warszawa

Składanie regałów sklepowych Warszawa – Nowoczesne regały sklepowe to niezbędne wyposażenie każdego mniejszego i większego sklepu. Pozwalają one w należyty sposób wyeksponować towar, ułatwiają utrzymanie porządku i sprawiają, że sprzedaż odbywa się bez zbędnych zakłóceń. Jednak, aby były one w pełni funkcjonalne konieczny jest ich prawie złożenie. W naszej firmie oferujemy fachowe i szybkie składanie regałów sklepowych. Jesteśmy ekipą sprawdzonych i doskonale wykwalifikowanych fachowców, którzy posiadają wszelkie niezbędne doświadczenie. Na życzenie klienta wykonujemy składanie regałów sklepowych poza godzinami pracy sklepu, dzięki czemu klient nie poniesie żadnych strat z tego tytułu. Jesteśmy elastyczni i posiadamy najlepsze kwalifikacje, a naszym klientom zapewniamy atrakcyjne ceny usług.

Składanie regałów sklepowych Warszawa

Nasza firma funkcjonuje na rynku od wielu lat, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług jest współpraca z renomowanymi producentami i sprzedawcami regałów sklepowych oraz magazynowych. Swoje usługi oferujemy każdemu, kto ceni doświadczenie i dokładność. Składanie regałów sklepowych rozpoczynamy od fachowego zabezpieczenia miejsca montażu, co pozwala uniknąć różnego rodzaju uszkodzeń podłóg, ścian, czy towaru. Możemy też szybko i sprawnie zdemontować stare regały i wymienić je na nowe. Każdy regał dokładnie skręcamy korzystając z nowoczesnych narzędzi i kierując się instrukcją składania.

Pracujemy efektywnie i bez zbędnych przestojów, a każdy z naszych pracowników ma do swojej dyspozycji wszelkie niezbędne narzędzia. Każdy regał poziomujemy, a całość możemy połączyć ze sobą, jeśli takie jest życzenie klienta. Zapewniamy fachowe składanie regałów sklepowych w dogodnych dla klienta terminach. W razie potrzeby możemy też wykonać przyłącza elektryczne i zamontować oświetlenie regałów. Po skończonej pracy usuwamy resztki opakowań i oczyszczamy wnętrze oraz regały, aby umożliwić natychmiastowe korzystanie z mebli. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

    FORMULARZ KONTAKTOWY

    Masz pytania? ZADZWOŃ: +48 660 248 775