Sprzątanie po montażu

Skręcanie mebli, szczególnie, jeżeli łączy się ono z wierceniem, to wręcz obietnica pyłu i bałaganu. Być może obawiają się Państwo, że będzie to dla Państwa problem w przyszłości. Jeśli szykują się Państwo na rychłą wymianę mebli. Nie powinno być to obawą w wypadku, gdy decydują się Państwo na współpracę z fachowcami. Naszym zadaniem jest odpowiednio skręcić i zamontować Państwa meble. Niestety, nie każda firma swoimi usługami i działaniami reprezentuje najwyższe możliwe standardy. Wielu tak zwanych fachowców, jak to mówią, odpuka swoje i zostawia właścicieli z odpadkami oraz nieładem.

Tymczasem obowiązkiem szanującej i siebie, i klienta firmy jest zostawienie po swojej pracy porządku. My jesteśmy taką firmą. W naszym wykonaniu porządek stanowi integralną część wykonywanej przez nas usługi. Zależy nam na satysfakcji klienta, nie na jego gniewie czy rozczarowaniu. Działamy tak, aby po zakończeniu współpracy, wybrali nas Państwo ponownie, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Warto nam zaufać, bo ład, który po sobie zostawiamy nie jest jedynym przejawem naszej zawodowej sumienności. Wszystkie czynności wykonujemy dokładnie i w żadnym aspekcie nie pozostawiamy sobie marginesu na żadne niedociągnięci. Wiemy, że oczekują Państwo po pierwsze najlepszych rezultatów. Po drugie braku nerwów i stresu, jakie wiążą się z montowaniem mebli. Oraz późniejszym sprzątaniem powstałego po tym przedsięwzięciu pobojowiska. Wychodzimy więc z założenia, że warto tego wszystkiego Państwu zaoszczędzić.

Nie robimy nic na pół gwizdka. Montujemy tylko profesjonalnie i fachowo meble, równie dokładnie i konkretnie sprzątamy po montażu i po wierceniu. Nie zajmujemy się tym „z grubsza.” Czujemy się odpowiedzialni za wszystkie nasze odpadki. Po pracy zostawiamy Państwa dom lub mieszkanie w idealnym stanie. Ponieważ szanujemy trud, jaki wkładają Państwo w codzienne utrzymanie mieszkania w czystości. Jeżeli więc szukają Państwo eksperckiej i godnej zaufania ekipy monterskiej, która nie tylko zrealizuje zlecenie. Lecz także zlikwiduje wszelkie niepożądane ślady swojej działalności, to zachęcamy serdecznie do nawiązania współpracy z naszą firmą.