Transport + składanie + montaż

Z meblami jest tak, że może być z nimi tyle samo nerwów, co radości. Najpierw, owszem, cieszymy się, że nadchodzi już moment wymiany starego na nowe, bo już od dawna mieliśmy dosyć patrzenia dzień w dzień na nasze stare, brzydkie meble. Mamy wreszcie sposobność do absolutnego odmienienia tego, jak prezentuje się nasze wnętrze. Przynosi to niesamowitą ulgę, w związku z czym, oprócz ciężaru decyzji i w budżecie, kupowanie nowych mebli jest ogromną radością.

Gdy już cała transakcja przebiegła pomyślnie, mogą jednakże zacząć się schody. Okazuje się, że po pierwsze: meble wymagają transportu, po drugie – ktoś musi je złożyć, a po trzecie, ktoś musi je jeszcze na sam koniec odpowiednio zamontować. Sam stres i same nerwy. Nagle trzeba organizować samochód i to nie byle jakich gabarytów i jeszcze potem przyjdzie moment oddelegowania głowy rodziny do tego, by zajęła się składaniem i montażem mebli. Prawdziwy koszmar. Można jednak ten koszmar absolutnie pominąć i skupić się jedynie na przyjemnościach płynących z zakupienia nowiutkich mebli. Jak? Wystarczy skontaktować się z naszą firmą.

Krótko o nas:

Firma Montier Mebli działa na rynku już od lat i cieszy się nieposzlakowaną opinią klientów. Naszą działalność charakteryzuje pełen profesjonalizm. Prawdziwy profesjonalizm to nie tylko umiejętność fachowego złożenia mebla. To przede wszystkim podejście i szacunek do klienta. My jesteśmy od tego, by Państwa odciążyć. Dlatego też naszą usługę zaczynamy już w momencie zakupu mebli. Mamy specjalne samochody, które przeznaczone są do tego, aby odebrać Państwa meble ze sklepu i przewieźć je pod właściwy adres.

Następnie szybko i skutecznie, lecz przede wszystkim dokładnie zajmujemy się złożeniem Państwa mebli zgodnie z wytycznymi producenta, aby móc je potem odpowiednio zamontować we wskazane przez Państwo miejsce, używając naszych własnych narzędzi, dzięki czemu i o to nie muszą się Państwo martwić. Gdy już zrealizujemy te zadania, sprzątamy po naszej działalności, dzięki czemu nie jest konieczne długie i żmudne sprzątanie po wierceniu. My się tym zajmujemy, ponieważ we wszystkim, co z meblami związane, chcemy ułatwić Państwu życie.