Montaż mebli Izabelin

Meble oferowane w większości sklepów stacjonarnych i internetowych należy samodzielnie złożyć. Wymaga to postępowania zgodnie z załączoną instrukcją i korzystania z odpowiednich narzędzi. Oczywiście skręcenie mebli to dopiero początek prac, ponieważ konieczne jest również ich odpowiednie ustawienie, zawieszenie szafek oraz wypoziomowanie. Są to prace wymagające siły, dokładności i cierpliwości. Często wiążą się one ze stratą czasu oraz niepotrzebnymi nerwami. Na pewno znacznie wygodniejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy fachowców, których znaleźć można w naszej firmie montażowej. Wykonujemy montaż mebli Izabelin w sposób profesjonalny i zgodny z zaleceniami producentów.

Nasze usługi są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy dogodne terminy, dopasowując się do oczekiwań naszych klientów. Zatrudniamy wyłącznie kompetentnych montażystów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dbamy o wszystkie aspekty związane z montażem mebli Izabelin, pamiętając nie tylko o terminowości, ale również o komforcie klienta. Z tego właśnie względu kompleksowo zabezpieczamy wnętrze, w którym prowadzone są prace montażowe. Pozwala to uniknąć uszkodzenia podłogi i ścian, a także wiążących się z tym dodatkowych kosztów. Jesteśmy najlepsi w swoim fachu, co docenili renomowani producenci, z którymi bezproblemowo współpracujemy od wielu lat.

Nasza usługa montażu mebli Izabelin obejmuje przede wszystkim fachowe i sprawne skręcenie wszystkich elementów zestawu. Ponadto ustawiamy meble w miejscach wskazanych przez klienta i mocujemy szafki wiszące, sprawdzając wcześniej stan techniczny miejsca podwieszenia. Dbamy także o prawidłowe wypoziomowanie mebli i wyregulowanie frontów, uchwytów oraz szuflad. Dzięki temu meble nie tylko efektownie się prezentują, ale też znacznie dłużej nadają się do użytku. Prace montażowe kończymy oczyszczeniem miejsca montażu oraz mebli i udzieleniem wskazówek dotyczących konserwacji oraz prawidłowego użytkowania mebli. Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.