Montaż tablic korkowych i szkolnych

Tablice szkolne oraz korkowe służą przekazywaniu informacji i są bardzo intensywnie użytkowane. Z tego właśnie względu niezmiernie ważne jest to, aby były solidnie zamocowane, co zapewni bezpieczeństwo podczas eksploatacji. Nasza firma z powodzeniem wykonuje fachowy montaż tablic korkowych i szkolnych w bardzo konkurencyjnych cenach. Dysponujemy wszelkim potrzebnym do tego sprzętem – wiertarkami udarowymi, wkrętarkami, czy nowoczesnymi poziomicami, dzięki czemu złożenie i zamocowanie każdej tablicy nie sprawia nam żadnych problemów. Montujemy również tablice interaktywne, które wymagają znacznie bardziej skomplikowanych czynności instalacyjnych oraz posiadania przez monterów uprawnień elektrycznych.

Jesteśmy doświadczonym zespołem fachowców, którzy od wielu lat doskonale wykonują swoją pracę. Dzięki nam montaż tablic szkolnych i korkowych przebiega bardzo szybko i nie zakłóca funkcjonowania placówki. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego przed przystąpieniem do prac zabezpieczamy podłogi i ściany, aby zapobiec ich uszkodzeniom. Jest to bardzo ważne, ponieważ poprawia komfort pracy i sprawia, że przebiega ona w spokojnej atmosferze. Tablice najpierw rozpakowujemy, a następnie sprawdzamy, czy zostały dostarczone w oczekiwanym przez klienta stanie. Wszelkie uszkodzenia, czy braki elementów od razu zgłaszamy, a w razie potrzeby możemy skontaktować się z producentem i domówić niezbędne części.

Montaż tablic szkolnych i korkowych wykonujemy po sprawdzeniu, czy miejsce podwieszenia spełnia wymogi techniczne. W razie potrzeby wykonujemy prace wzmacniające lub stosujemy specjalne listwy, dzięki którym tablice można bezpiecznie powiesić. Każdą z nich poziomujemy, aby prezentowała się estetycznie. Ma to też wpływ na stabilność mocowań oraz bezpieczną eksploatację. Po zakończeniu wszystkich pracy oczyszczamy wnętrza i wynosimy opakowania. Zapewniamy rzetelność, dokładność i profesjonalizm. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na dogodne terminy i wysoką jakość obsługi. Zapraszamy do wybrania naszej oferty.