Montaż mebli Ząbki

Meble które kupujesz, do samodzielnego montażu zwykle wyposażone w są odpowiednie instrukcje, dzięki którym montaż nie powinien być trudny. Niestety nie każdy potrafi odczytać taką instrukcję, a często zdarza się także, że konsumenci mają spory kłopot z rozpoznaniem poszczególnych elementów mebli. Trzeba na to poświęcić trochę czasu, a przecież nie każdy go ma. Dzięki nam możesz uniknąć związanych z tym niedogodności i zaoszczędzić naprawdę dużo czasu oraz nerwów. Jesteśmy zespołem doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych montażystów, którzy od wielu lat zajmują się montażem mebli Ząbki. Prowadzimy prace z wykorzystaniem nowoczesnych elektronarzędzi, dzięki którym montaż przebiega znacznie szybciej.

Nasza firma współpracuje z wieloma producentami mebli, dzięki czemu możemy domówić pojedyncze elementy, które klient przez przypadek uszkodził. Zapewniamy pełen profesjonalizm i w razie potrzeby stosujemy nieszablonowe, ale skuteczne działania. Wykonujemy montaż zgodnie z zaleceniami producenta mebli i gwarantujemy bezpieczeństwo prac. Zabezpieczamy miejsce montażu przed ewentualnymi uszkodzeniami i dbamy o estetykę miejsca pracy. Montaż mebli Ząbki możemy przeprowadzić zarówno w domu klienta, jak i w siedzibie naszej firmy. Bez względu na miejsce prac zawsze stosujemy profesjonalne elektronarzędzia, które znacząco przyspieszają skręcanie mebli oraz mocowanie, np. szafek wiszących.

Bardzo dbamy o szczegóły i estetykę, dlatego złożone meble mają odpowiednio wyregulowane drzwiczki, szuflady, czy uchwyty. Po zakończeniu montażu dokładnie oczyszczamy zarówno meble, jak i całe pomieszczenie, a także wynosimy pozostałości po opakowaniach. Złożymy Twoje meble szybko, sprawnie i dokładnie, a korzystanie z nich będzie prawdziwą przyjemnością. Udzielamy także praktycznych wskazówek w zakresie eksploatacji oraz konserwacji mebli, dzięki którym można znacząco przedłużyć ich żywotność. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.