Montaż mebli Żoliborz

W sklepach meblowych obecnie bez większych problemów znaleźć można meble pasujące do niemal każdego wnętrza. Wybór jest naprawdę duży, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Ceny bywają różne, podobnie zresztą jak jakość produktów. Zdecydowana większość mebli jest przeznaczona do samodzielnego montażu, co znacząco ułatwia ich transport i obniża koszty. Złożenie mebli nie jest zazwyczaj trudne, ponieważ są do nich załączane instrukcje. Oczywiście wymaga to czasu i dokładności, dlatego nie każdy może temu zadaniu podołać. Częstym problemem są też nieczytelne instrukcje, które sprawiają, że skręcenie mebli jest bardzo trudne. Nie warto tracić na to czasu i nerwów. W naszej firmie oferujemy profesjonalny i atrakcyjny cenowo montaż mebli na Żoliborzu.

Mamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z różnymi firmami z branży meblarskiej. Dzięki temu znamy od podstaw wszystkie stosowane systemy oraz sposoby montażu. Brak instrukcji lub jej nieczytelność nie stanowi dla nas żadnego problemu. Gwarantujemy skuteczność i dokładność, a także terminy dopasowane do potrzeb naszych klientów. Korzystamy z nowoczesnych elektronarzędzi, dzięki którym możemy nie tylko szybko skręcić meble, ale też przymocować je do ścian. Oraz wypoziomować, czy wyciąć w nich otwory, np. na przewody. Po naszym montażu mebli na Żoliborzu będą one od razu gotowe do użytku. Pomieszczenie, w którym wykonywane były prace zostawimy czyste i schludne.

Zanim rozpoczniemy montaż mebli Żoliborz zabezpieczamy podłogi oraz ściany, aby uniknąć niosących dodatkowe koszty uszkodzeń. Składamy meble zgodnie z zleceniami producenta. Dbamy o każdy szczegół, regulujemy wszystkie fronty, uchwyty i szuflady. U nas nie ma mowy o krzywych drzwiczkach, czy samoczynnie wysuwających się szufladach. Dbamy o to, by każdy element był złożony poprawnie i od razu nadawał się do użytku. Z nami zaoszczędzisz czas i nerwy, a zakupione meble będą prezentować się doskonale. Już dziś zadzwoń lub zajrzyj na naszą stronę i sprawdź ofertę.