Składane stołu konferencyjnego wydawać się może prostą czynnością, jednak nowoczesne potrafią zaskoczyć wymiarami, kształtami, funkcjami, oraz sposobem składania. Oczywiście najbardziej popularne są podłużne meble w kształcie prostokąta. Dużą popularnością cieszą się też stoły o niestandardowych kształtach, np. owalne, czy okrągłe. Większość z takich mebli wymaga samodzielnego złożenia, co w wielu przypadkach potrafi być skomplikowane. W dodatku jeśli jest ich więcej, lub chcesz mieć pewność że wszystko będzie poprawnie skręcone, nie uszkodzone, nie porysowane to warto zamówić usługę w naszej firmie, która oferuje szybkie i fachowe składanie stołów konferencyjnych. Dzięki naszym usługom zadanie zostanie wykonane w sposób perfekcyjny i zgodny z zaleceniami producenta.

Nasza ekipa to doskonale wykwalifikowani fachowcy, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Składanie stołów konferencyjnych, to usługa, z której można skorzystać w dogodnym terminie. Możemy ją wykonać także poza godzinami pracy firmy, czy instytucji, aby nie zaburzać jej funkcjonowania. Dzięki nowoczesnym elektronarzędziom wszystkie prace wykonujemy bardzo dokładnie oraz naprawdę szybko. Możemy rozpocząć montaż od podstaw, a także dokończyć rozpoczęte wcześniej prace. W przypadku, gdy klient niechcący uszkodził jakiś element, możemy zamówić nowy, ponieważ współpracujemy z większością znanych i cenionych producentów mebli.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie, dlatego wiemy, jak ważna jest estetyka pracy. Dbamy nie tylko o zabezpieczenie miejsca montażu, ale również dokładne oczyszczenie wnętrza i stołów po zakończeniu pracy. Wykonujemy kompleksowe składanie i ustawianie stołów konferencyjnych pod adresem wskazanym przez klienta, a w razie potrzeby także w siedzibie naszej firmy. Zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług i konkurencyjne ceny. Złożone przez nas stoły prezentują się profesjonalnie i świetnie spełniają swoją rolę. Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą naszej firmy oraz skontaktowania się z naszym biurem.

Uwaga: Stoły konferencyjne to duże meble, jeżeli chcesz wykonać składanie stołu na własną rękę pamiętaj żeby mieć osobę która pomoże obrócić Ci blat stołu do góry nogami a potem przewrócić stół z powrotem na nogi. Pamiętaj też aby nie porysować blatu, ani nóg. Mało reprezentatywne będzie patrzeć na nowy i porysowany stół szczególnie przy negocjacjach . Zwróć uwagę aby odpowiednio dokręcić śruby, ale żeby ich też nie przekręcić.