Składanie regałów Warszawa

Składanie regałów Warszawa – Składanie regałów to zazwyczaj proste zadanie. Czas składania, oraz stopień trudności składania regału zależy od ilości oraz rodzaju regału. Chcąc zamówić poinformuj naszego opiekuna jaki masz regał do złożenia.

Na rynku jest jest duży wybór regałów, można kupić:

  • jednostronne
  • dwustronne
  • przesuwane
  • wysuwane
  • wjezdne
  • wspornikowe często
  • przepływowe

Regały mogą być zarówno wolnostojące jak i montowane do ściany lub mocowane na kotwy do podłoża

Składanie regałów Warszawa

Dodatkową cenną informacja dla naszego montera jest, czy życzą sobie Państwo aby regał był tylko złożony i skręcony czy może potrzeba go ustawić lub wypoziomować.

Dla naszkicowania obrazu montażu dobrze jest podać naszemu monterowi informacje czy to jest regał na książki, artykuły spożywcze w sklepie, na napoje, drewno, palety itp.

Ważna jest też informacja z czego wykonany jest regał. Pozwoli to naszemu monterowi na wyposażenie się w odpowiednie narzędzia oraz materiały do ewentualnego montażu lub przeróbek. Poinformuj naszego montera przez telefon czy to są regały drewniane, metalowe, czy są elementy szkła itp.

Miejsce ma znaczenie:

Składanie regału tak jak na początku zostało napisane uzależnione jest nie tylko od rodzaju regału, ale też od ilości. Dzwoniąc do naszego montera daj znać ile regałów jest do złożenia. Złożenie jednego regału zajmuje troszkę czasu i może wydawać się względnie proste. Co jednakże zrobić, gdy regałów jest więcej? W lokalu prywatnym to prostsza sprawa. Jak jednak można poradzić sobie w sytuacji, kiedy instytucja lub firma zakupiła nowe meble, które musi wdrożyć w całość wnętrza, lecz nie może sobie jednocześnie pozwalać na chaos, opóźnienia czy przestoje? Daj znać więc gdzie będą składane meble, oraz w których godzinach można wykonać usługę składania mebli.

Nie ryzykuj składania mebli we własnym zakresie, bo możesz uszkodzić pewne elementy, nie zlecaj też zadania pracownikom z firmy, ponieważ mogą uszkodzić części a w tym czasie mogą zarobić dla ciebie pieniądze. Przecież nie będą tego regału składać pracownicy po godzinach albo w trakcie przerwy obiadowej. Jak zatem pozbyć się problemu, a zyskać gotowe regały możliwie najszybciej?

Trochę o nas:

Nasza firma, Montier Mebli, współpracuje nie tylko z klientami prywatnymi, lecz także z różnego rodzaju firmami, biurami czy instytucjami. Niesiemy pomoc w zakresie składania i montowania mebli wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.

Działamy na rynku od lat i obsłużyliśmy niezwykle sprawnie i rzetelnie już bardzo wiele biur. Indywidualnie podchodzimy do każdego naszego zlecenia, dlatego też osiągamy tak dobre rezultaty i chwalimy się zadowoleniem klientów.

Dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów przed montażem. Na miejsce wysyłamy odpowiednią do ilości mebli liczbę wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy bardzo szybko poradzą sobie z zadaniem. Do tego zostawią po swojej pracy absolutny porządek, dzięki czemu żadna instytucja nie będzie musiała tracić czasu na dodatkowe, ponadprogramowe sprzątanie.

Mamy ze sobą zawsze wszystkie niezbędne narzędzia. Zapewniamy, że w nic nie trzeba będzie nas dodatkowo zaopatrywać. To my jesteśmy od tego, żeby pomóc. Dla nas praca jest pasją, co sprawia, że pracujemy z werwą i dokładnie, mając w poszanowaniu wszystkich naszych klientów i ich bezcenny czas. Złożymy i zamontujemy regały w przeznaczonych miejscach z gwarancją tego, że będą one stanowiły w pełni bezpieczne i stabilne konstrukcje, które spokojnie będzie można użytkować długimi latami.

My wiemy, jak dla Państwa liczą się najwyższe standardy pracy oraz terminowość. Dlatego też serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych właśnie usług monterskich – my zawsze dotrzymujemy danego słowa.