Składanie regałów

Złożenie jednego regału zajmuje troszkę czasu i może wydawać się względnie proste. Co jednakże zrobić, gdy regałów jest więcej? Jak można poradzić sobie w sytuacji, kiedy instytucja lub firma zakupiła nowe meble, które musi wdrożyć w całość wnętrza, lecz nie może sobie jednocześnie pozwalać na chaos, opóźnienia czy przestoje? Przecież nie będą tego regału składać pracownicy po godzinach albo w trakcie przerwy obiadowej. Jak zatem pozbyć się problemu, a zyskać gotowe regały możliwie najszybciej?

Nasza firma, Montier Mebli, współpracuje nie tylko z klientami prywatnymi, lecz także z różnego rodzaju firmami, biurami czy instytucjami. Niesiemy pomoc w zakresie składania i montowania mebli wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna. Działamy na rynku od lat i obsłużyliśmy niezwykle sprawnie i rzetelnie już bardzo wiele biur. Indywidualnie podchodzimy do każdego naszego zlecenia, dlatego też osiągamy tak dobre rezultaty i chwalimy się zadowoleniem klientów. Dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów przed montażem, na miejsce wysyłamy odpowiednią do ilości mebli liczbę wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy bardzo szybko poradzą sobie z zadaniem, a do tego zostawią po swojej pracy absolutny porządek, dzięki czemu żadna instytucja nie będzie musiała tracić czasu na dodatkowe, ponadprogramowe sprzątanie. Mamy ze sobą zawsze wszystkie niezbędne narzędzia. Zapewniamy, że w nic nie trzeba będzie nas dodatkowo zaopatrywać. To my jesteśmy od tego, żeby pomóc. Dla nas praca jest pasją, co sprawia, że pracujemy z werwą i dokładnie, mając w poszanowaniu wszystkich naszych klientów i ich bezcenny czas. Złożymy i zamontujemy regały w przeznaczonych miejscach z gwarancją tego, że będą one stanowiły w pełni bezpieczne i stabilne konstrukcje, które spokojnie będzie można użytkować długimi latami.

My wiemy, jak dla Państwa liczą się najwyższe standardy pracy oraz terminowość. Dlatego też serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych właśnie usług monterskich – my zawsze dotrzymujemy danego słowa.