Montaż mebli Kobyłka

Wiele sklepów internetowych oraz stacjonarnych prowadzi sprzedaż mebli do samodzielnego montażu. Wybór takich produktów jest bardzo duży, a co najważniejsze, można je z łatwością wysyłać na duże odległości. Oczywiście trzeba je samodzielnie złożyć, korzystając z załączonej instrukcji,. Nie każdy ma jednak tyle czasu i cierpliwości, aby poświęcić się tej pracy. Często pojawia się kłopot z odczytaniem instrukcji, czy rozpoznaniem części. Niejednokrotnie uszkodzić można pewne części mebli, przez źle wykonywaną i niewprawną prace montażową. Można tego uniknąć, korzystając z naszych usług. Jesteśmy sprawdzoną ekipą montażystów, którzy od wielu lat współpracują z czołowymi producentami mebli. Wykonujemy montaż mebli w Kobyłce, a prace możemy prowadzić zarówno w swojej siedzibie, jak i w domu klienta.

Zakres usługi montażu mebli Kobyłka jest bardzo szeroki. Obejmuje on nie tylko fachowe skręcenie mebli, ale także zabezpieczenie miejsca montażu. Ustawienie mebli w miejscu docelowym, wypoziomowanie ich, a nawet posprzątanie miejsca pracy. Zwracamy dużą uwagę na estetykę, dlatego regulujemy zarówno szuflady, jak i fronty, czy uchwyty, aby meble prezentowały się dokładnie tak, jak oczekuje tego klient. Przed rozpoczęciem pracy sami rozpakowujemy paczki, co pozwala nam sprawdzić, czy czegoś w nich nie brakuje. W razie potrzeby możemy skorzystać z własnych części lub zamówić brakujące, pojedyncze elementy.

Praca jest naszą pasją, dlatego doskonale znamy wszystkie stosowane obecnie metody montażu mebli. Dzięki nam zakupione meble będą idealnie proste i ustawione, bądź zawieszone dokładnie tak, jak życzy sobie tego klient. Co ważne, zawsze przed podwieszeniem szafki w profesjonalny sposób sprawdzamy, czy ściana utrzyma dany ciężar. W razie potrzeby możemy też przymocować do ścian meble w pokoju dziecięcym, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania. Na zakończenie współpracy udzielamy naszym klientom porad w zakresie właściwej eksploatacji i konserwacji mebli, a na swoje prace udzielamy gwarancji. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.