Montaż mebli Pruszków

Nowe meble to spory wydatek, który można nieco obniżyć decydując się na nowoczesne meble do samodzielnego montażu. Są one sprzedawane w paczkach, dzięki czemu z łatwością można je przewozić na dowolne odległości. Oczywiście trzeba je później poskładać, co dla wielu osób bywa sporym problemem. Do skręcenia mebli niezbędna jest instrukcja, a nie każdy potrafi ją prawidłowo odczytać. W efekcie meble podczas niewprawnego montażu często ulegają uszkodzeniu i nie nadają się do użytku. Jeśli doda się do tego jeszcze stratę czasu oraz nerwów, to łatwo zauważyć, że bardziej komfortowym i opłacalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów.

Nasza ekipa montażowa ma duże doświadczenie i oferuje fachowy montaż mebli w Pruszkowie. Zapewniamy korzystne ceny i kompleksową ofertę dopasowaną do oczekiwań klientów. Stosujemy nowoczesny sprzęt, który przyspiesza wszystkie prace i pozwala zamontować meble dokładnie tam, gdzie wskaże klient. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług, dlatego dbamy nie tylko o prawidłowy montaż, ale również zabezpieczenie miejsca pracy przed uszkodzeniami. Meble możemy skręcić zarówno w mieszkaniu, czy firmie klienta, jak i w naszej siedzibie. Usługa montażu mebli w Pruszkowie obejmuje także takie czynności, jak wypoziomowanie mebli, czy wyregulowanie uchwytów, szuflad oraz korpusów szafek. Na życzenie klienta możemy też przymocować poszczególne elementy do ścian, np. w pokoju dziecięcym.

Usługi montażu mebli w Pruszkowie oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach i dogodnych terminach. Zapewniamy też wsparcie w trudnych sytuacjach, gdy np. w zestawie brakuje istotnych części lub klient przypadkiem uszkodził jakiś element. Dzięki współpracy z producentami możemy szybko zamówić uszkodzoną lub brakującą część, a następnie bez przeszkód prowadzić dalsze prace. Po ich zakończeniu sprzątamy miejsce montażu i oczyszczamy meble, a naszym klientom udzielamy przydatnych wskazówek w zakresie konserwacji oraz użytkowania mebli. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.