Montaż mebli Ochota

Firm, które oferują meble do samodzielnego montażu stale przybywa. Tego rodzaju produkty są tańsze od klasycznych mebli, a do tego można je bez problemu wysyłać na duże odległości. W dobie sklepów internetowych jest to rozwiązanie bardzo wygodne i stosowane coraz częściej. Każdy mebel do samodzielnego montażu powinien być wyposażony w czytelną instrukcję, dzięki której jego złożenie nie sprawi nikomu trudności. I właśnie w tym punkcie pojawia się problem. Ponieważ instrukcje bywają dość lakoniczne i trudne do zrozumienia. Przecież nie każdy ma takie zdolności techniczne, aby montować meble „na oko”. Ponadto zajęcie to często wymaga stosowania elektronarzędzi i zajmuje sporo cennego czasu. W naszej firmie doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy naszym klientom profesjonalny montaż mebli na Ochocie.

Jesteśmy świetnie wykwalifikowanymi i doświadczonymi montażystami, którzy działają na rynku meblarskim od wielu lat. Współpracujemy z wieloma producentami mebli i zapewniamy naszym klientom dogodne terminy realizacji usług. Gwarantujemy fachowe wsparcie także w sytuacjach trudnych. Gdy np. klient przez przypadek uszkodził jakiś element mebli lub brakuje niektórych części montażowych. Oferujemy montaż mebli Ochota w bardzo atrakcyjnych cenach i zapewniamy wysoki standard usług.

Dzięki naszemu wsparciu zaoszczędzisz czas i nerwy. Montujemy meble wszystkich istniejących producentów, a do tego dbamy o to, by były one dopasowane do wnętrza i potrzeb klienta. W razie potrzeby wycinamy otwory i dopasowujemy poszczególne elementy zestawów. Oprócz skręcania mebli oferujemy też ich ustawianie w miejscach docelowych wraz z poziomowaniem i mocowaniem szafek wiszących. Dzięki nowoczesnym elektronarzędziom prace wykonujemy szybko i starannie. Dbając o każdy szczegół oraz o estetykę miejsca pracy, które zabezpieczamy przed uszkodzeniami. Po zakończeniu prac oczyszczamy wnętrze oraz meble, dzięki czemu od razu nadają się do użytku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do kontaktu z naszą firmą.