Montaż mebli Targówek

Zakup mebli to dopiero początek drogi do tego, aby zacząć z nich korzystać. Z racji tego, iż obecnie najczęściej sprzedawane są meble do samodzielnego montażu, konieczne jest ich prawidłowe skręcenie, nie wspominając już o ustawieniu, wypoziomowaniu, czy zawieszeniu szafek i wyregulowaniu drzwiczek oraz zawiasów. Jak więc widać pracy jest całkiem sporo, ale nie zawsze przebiega ona bez zakłóceń. Często pojawia się problem z określeniem tego, gdzie jest przód, a gdzie tył, czy które elementy powinny znaleźć się na górze, a które na dole. Co więcej, do montażu zwykle niezbędna jest wkrętarka, a do zamocowania półek wiertarka udarowa. Niejednokrotnie przydatna okazuje się również wyrzynarka, a przecież niewiele osób ma taki sprzęt w domu. Zamiast więc tracić nerwy oraz czas lepiej zatrudnić naszą firmą, której specjalnością jest montaż mebli na Targówku.

Jesteśmy firmą, która w branży meblowej działa od wielu lat, dlatego zapewniamy profesjonalizm oraz najwyższy standard obsługi. Nasi montażyści to osoby doświadczone, wykazujące się elastycznością w podejściu do klienta i dbałością o szczegóły. Dysponujemy nowoczesnymi elektronarzędziami, które znacznie przyspieszają wszystkie wykonywane prace. Dzięki nam montaż mebli Targówek przebiegnie szybko i bez zbędnych przestojów.

W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim satysfakcją klienta, dlatego montaż mebli Targówek wykonujemy dopiero po odpowiednim zabezpieczeniu pomieszczenia, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom podłogi lub ścian. Co więcej, po wykonaniu wszystkich prac oczyszczamy zarówno meble, jak i wykorzystywane do montażu wnętrze. Udzielamy również praktycznych wskazówek w zakresie eksploatacji mebli i ich konserwacji. Zapewniamy wsparcie w przypadku, gdy klient uszkodził jakiś element lub w przesyłce brakuje części montażowych. Współpracujemy z wieloma producentami mebli, dzięki czemu w razie potrzeby możemy zamówić brakujący element. Gwarantujemy sprawny i szybki montaż oraz ustawienie mebli zgodnie z preferencjami klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym serwisie internetowym.