Transport mebli + składanie mebli

Nasza firma działa już w branży meblowej od lat. Doświadczenie pozwoliło nam doskonale zaznajomić się zarówno z naturą i wymogami naszego fachu, jak i z potrzebami różnych klientów. Kluczem do naszego sukcesu jest także wpisana w naszą działalność autentyczna rzetelność, która uwidacznia się na każdym naszym kroku. Nam nie jest wszystko jedno czy ciągnie się za nami dobra, czy zła sława. Dlatego w naszą pracę zawsze wkładamy całe nasze serca i wykonujemy nasze zlecenia z najprawdziwszą pasją. Gwarantujemy, że my nie jesteśmy w pracy za karę. Nasze podejście w sposób oczywisty przekłada się na naszą skuteczność. Jesteśmy najprawdziwszymi fachowcami, lecz charakteryzuje nas także rozsądne i ludzkie podejście do każdego zlecenia.

W swojej pracy już od lat poszukujemy najbardziej praktycznych rozwiązań, aby przynieść największą satysfakcję naszym drogim klientom. Dlatego też w naszej działalności zdecydowaliśmy się wyprzedzić konkurencję, oferując kompleksowe usługi, których celem jest zdjęcie z Państwa wszelkiego balastu. Dzięki temu, że udostępniamy Państwu opcję składania mebli wraz z transportem, ograniczają Państwo znaczną ilość czasu i pieniędzy.

Zgodnie z Państwa wytycznymi najpierw wysyłamy naszą flotę samochodową do odpowiedniego sklepu. W Państwa imieniu odebrała meble, które następnie przewożone są bezzwłocznie pod wskazany przez Państwo adres. Gdy już meble znajdują się na miejscu, wówczas wkracza nasza ekipa fachowców i realizuje zlecenie. Przygotowujemy swój sprzęt, dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów. Po czym dokładnie i fachowo składamy Państwa meble zgodnie z instrukcją podaną przez producenta. Po skończeniu pracy sprzątamy po swojej działalności i dopiero wówczas uznajemy usługę za zrealizowaną.

Zachęcamy więc Państwa do zapoznania się z naszą bogatą paletą usług. Wierzymy, że będziemy doskonałym wyborem niezależnie od Państwa potrzeb. Wszystkim bowiem wychodzimy naprzeciw i staramy się dostosować nasze działania do wymogów klientów.