Montaż mebli Praga-Południe

Wiele sklepów oferuje meble do samodzielnego skręcenia. Także sklepów stacjonarnych, lub internetowe. Niewątpliwą zaletą takich produktów jest to, że można je łatwo transportować, a do tego są znacznie tańsze niż meble produkowane metodą tradycyjną. Każdy z takich mebli można samodzielnie złożyć, korzystając z załączonej instrukcji. Nie oznacza to jednak, że taki montaż jest łatwy. Instrukcje bywają nieczytelne lub bardzo ogólnikowe, przez co złożenie mebli staje się prawdziwą drogą przez mękę. Poza tym nie każdy ma dość czasu, aby poświęcić kilka godzin na takie trójwymiarowe „puzzle”. Dla nas jest to zadanie proste, łatwe i przyjemne. Jesteśmy doskonale wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem fachowców, którzy oferują montaż mebli w Pradze-Południe.

W branży meblarskiej działamy od wielu lat, a przez ten czas składaliśmy meble wielu mniej i bardziej znanych firm. Dysponujemy wszelkim potrzebnym do tego sprzętem, a usługi realizujemy w terminach dogodnych dla klientów. Gwarantujemy profesjonalizm oraz terminowość. Zapewniamy kompleksowe usługi nie tylko w zakresie montażu, ale również przygotowania mebli do użytku. Zakres usługi obejmuje zarówno rozpakowanie zamówienia, jak i złożenie mebli, czy ustawienie ich w miejscu przeznaczenia. Ponadto zajmujemy się mocowaniem szafek wiszących, pozycjonowaniem mebli oraz regulacją drzwiczek, szuflad, czy uchwytów.

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego dbamy o każdy aspekt związany z montażem mebli Praga-Południe. Przed rozpoczęciem prac odpowiednio zabezpieczamy pomieszczenie, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń. Meble ustawiamy lub wieszamy zgodnie ze wskazaniami klienta i korzystając z nowoczesnych elektronarzędzi. Zapewniamy pomoc w sytuacjach nietypowych, takich jak brak niektórych części montażowych, czy przypadkowe uszkodzenie przez klienta pojedynczych elementów, takich jak zawiasy, fronty, czy blaty. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą oraz cennikiem naszych usług.