Montaż mebli Łomianki

Chociaż obecnie większość firm meblowych dba o to, by instrukcje montażu mebli były zrozumiałe dla użytkowników. To jednak nadal zdarza się, że klienci nie mogą poradzić sobie z prawidłowym złożeniem poszczególnych części. Wynika to przede wszystkim z braku doświadczenia. Oraz z tego, że nie każdy potrafi rozpoznać elementy, które wskazane są w instrukcji. Zamiast więc tracić czas i nerwy na próbę samodzielnego złożenia mebli, lepiej zadzwonić do nas i skorzystać z profesjonalnej pomocy. Zajmujemy się profesjonalnym montażem mebli na Łomiankach od wielu lat i współpracujemy z większością renomowanych producentów mebli. Gwarantujemy wysoką jakość usług i dogodne terminy, dzięki czemu nasi klienci zawsze są zadowoleni.

Do montażu mebli wykorzystujemy nowoczesne elektronarzędzia, co znacząco skraca wszystkie prace. Oferujemy skręcanie mebli do sypialni, salonu, kuchni oraz każdego innego wnętrza. Oprócz tego ustawiamy meble w miejscu docelowym. Dbając o to, aby były właściwie wypoziomowane, co ma niebagatelne znacznie dla ich bezpiecznego użytkowania. Mocujemy również szafki wiszące, sprawdzając wcześniej miejsce podwieszenia, aby mieć pewność, że utrzyma ono ciężar. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jakie są oczekiwania klientów i potrafimy się do nich elastycznie dopasować.

Montaż mebli Łomianki rozpoczynamy dopiero po odpowiednim przygotowaniu i zabezpieczeniu pomieszczenia, w którym odbywać się będą prace. Zapobiega to ewentualnym uszkodzeniom ścian, czy podłogi i pozwala uniknąć wiążących się z tym niedogodności. Montaż możemy wykonać zarówno w domu klienta, jak i w siedzibie naszej firmy. Zapewniamy również pomoc w sytuacjach nietypowych. Na przykład wtedy, gdy klient przy próbie samodzielnego montażu uszkodzi jakiś pojedynczy element, np. front, czy blat. Wówczas możemy zamówić brakującą część i bez przeszkód dokończyć montaż mebli Łomianki. Gwarantujemy szybki i satysfakcjonujący efekt końcowy i zapraszamy do kontaktu oraz sprawdzenia oferty na naszej stronie internetowej.