Montaż mebli Piaseczno

Zakup nowych mebli to spora inwestycja, na którą rzadko można sobie pozwolić. Z tego względu często zamawiane są tańsze meble, przeznaczone do samodzielnego złożenia. Kupując taki zestaw warto mieć na uwadze fakt, iż zostanie on dostarczony w paczkach. Będzie wymagał sporego nakładu czasu i pracy, aby nadawał się do użytku. Równie istotne jest to, że przy składaniu mebli niezbędna jest precyzja i stosowanie się do instrukcji. A co zrobić, jeśli instrukcja to dla nas przysłowiowa „czarna magia”. I wygospodarowanie kilku godzin na skręcenie mebli jest absolutnie niemożliwe? Odpowiedź jest prosta – zadzwonić po fachowców z naszej firmy. Od wielu lat świadczymy usługi związane z montażem mebli w Piasecznie.

Jako doświadczeni montażyści możemy zagwarantować najwyższą jakość usług oraz terminowość. Oferujemy również wsparcie w ukończeniu rozpoczętego już montażu lub takiego, który zakończył się niepowodzeniem. Dzięki współpracy z topowymi producentami mebli możemy zamówić części, które klient uszkodził, co pozwoli bez przeszkód kontynuować prace. Sprawnie i prawidłowo złożone meble to pewność, że będą służyły przez wiele lat, a ich użytkowanie będzie komfortowe. Ponadto dbamy o takie szczegóły, jak regulacja frontów, szuflad i uchwytów, aby meble prezentowały się efektownie. Z nami montaż mebli w Piasecznie przebiegnie szybko i bez niepotrzebnych przerw.

Usługa montażu mebli w Piasecznie to nie tylko skręcenie każdego elementu zestawu, ale także wiele innych czynności. Przede wszystkim w fachowy sposób zabezpieczamy miejsce montażu, dbając o to, by w czasie prac nie uszkodzić podłogi ani ścian. Rozpakowujemy też paczki z meblami i dokładnie sprawdzamy, czy zawierają one wszystkie elementy potrzebne do montażu. Po skręceniu mebli, ustawiamy je w miejscu, które wskazał klient. Dzięki nowoczesnym elektronarzędziom możemy bez problemu podwiesić szafkę, czy wyciąć otwór na przewody. Każdy mebel poziomujemy, a po montażu oczyszczamy wnętrze. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i zamówienia usługi.