Montaż mebli Mokotów

Wiele znanych, sieciowych sklepów meblowych ma w swojej ofercie meble do samodzielnego montażu. Choć nazwa wskazuje na to, iż można złożyć je samodzielnie. To w praktyce okazuje się, że zadanie to przysparza wielu problemów. Przede wszystkim instrukcje, które dołączone są to takich zestawów bywają bardzo nieczytelne. Zwłaszcza dla osób, które do tej pory nie zajmowały się takimi pracami. Poza tym do skręcania mebli przydają się takie narzędzia, jak chociażby wkrętarka. Niekiedy konieczne jest też zrobienie otworów za pomocą wyrzynarki. Dużym problemem jest również zamocowanie szafek wiszących, do czego niezbędna jest solidna wiertarka udarowa oraz poziomica. Czy każdy typowy Kowalski ma taki sprzęt w swoim domu? Raczej nie, dlatego osobom, które chcą oszczędzić czas i nerwy polecamy nasze usługi fachowego montażu mebli na Mokotowie.

Nasza firma zatrudnia tylko doświadczonych i świetnie wykwalifikowanych montażystów, którzy zapewniają wysoki standard usług. Działamy w branży od wielu lat, dlatego możemy zapewnić pełen profesjonalizm. Oraz wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem mebli do użytku. Oferowane usługi nie kończą się z momentem złożenia mebli. Lecz obejmują również ustawienie ich na miejscu docelowym wraz z wypoziomowaniem i prawidłowym przymocowaniem frontów, uchwytów, czy zamków. Przed montażem zabezpieczamy pomieszczenie, a zwłaszcza podłogę, aby uniknąć różnego rodzaju uszkodzeń.

Nasi pracownicy mają do dyspozycji nowoczesne elektronarzędzia, które znacząco przyspieszają wykonywane prace. Wszystkie czynności wykonujemy rzetelnie i dokładnie, dzięki czemu meble będą służyć naprawdę długo. Po zakończeniu prac oczyszczamy meble oraz wnętrze, aby od razu nadawało się do użytku. Na życzenia klienta możemy też wynieść wszelkie niepotrzebne opakowania. Już dziś zadzwoń i zamów usługę montażu mebli na Mokotowie. Przekonasz się, że zaoszczędzisz nie tylko swój czas, ale też mnóstwo niepotrzebnych stresów. Zapewniamy atrakcyjne ceny i dogodne terminy.