O firmie

Montier Mebli to firma, której pasją jest montaż i składanie wszelkiego rodzaju mebli do każdego pomieszczenia. Na rynku działamy od ponad 5 lat. Zdobywając niezbędne doświadczenie jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Ta cecha towarzyszy nam od początku zadania, aż do jego zakończenia. Dysponujemy odpowiednim sprzętem. W naszym posiadaniu są niezbędne urządzenia i przyrządy do montażu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, i instytucji.

Nasz zespół to wykwalifikowany personel. Jest to nie tylko praca, którą muszą robić, ale przede wszystkim przyjemność i hobby co sprawia, że jej wykonywanie stawiane jest na najwyższym poziomie. Cechuje nas terminowość – bo czas to pieniądz, a termin końca prac jest wiążący i najważniejszy; estetyka – meble składamy według naszego doświadczenia, korzystamy z dołączonych instrukcji, ale stawiamy zawsze na ostateczny wygląd, aby całość była kompletna i cieszyła oko; dokładność – dopieszczamy nawet najmniejszy detal dla ostatecznego efektu, dbamy o każdy szczegół; rzetelność – prace od samego początku do końca realizują ci sami pracownicy, dokręcając każdą śrubkę; profesjonalizm – brak błędów, szybkie rozwiązywanie problemów, a przede wszystkim wysoki poziom obsługi klienta i indywidualne podejście do każdego zleconego projektu.

W szerokim zakresie naszych usług znajdziecie Państwo również modyfikację mebli, naprawę, malowanie, odnawianie, a także ich demontaż.

Meble montujemy w pokojach, biurach, halach, kuchniach, hotelach, ogrodach, łazienkach, sypialniach i wszędzie tam, gdzie zapragnie tego klient. Gwarantujemy szybki dojazd, pomiar i niezwłoczną realizację. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Dobry montaż, fachowa ekipa, profesjonalna obsługa zapewnią, iż Twoje meble będą służyć Ci na długie lata, przy maksymalnym wykorzystaniu ich funkcjonalności. Skontaktuj się z nami i sprawdź czy mamy wolny termin!