Montaż mebli Ursynów

W sklepach meblowych znaleźć można obecnie ogromną ofertę różnego rodzaju mebli do samodzielnego montażu. Zgodnie z założeniami producentów ze złożeniem takich mebli powinien poradzić sobie każdy. Praktyka wygląda jednak nieco inaczej niż teoria, na co bezpośredni wpływ mają z pewnością mało czytelne i dość lakoniczne instrukcje. Poza tym nie każdy dysponuje odpowiednim sprzętem, dzięki któremu meble można zamocować np. na ścianie. Kolejną kwestią jest czas, jaki trzeba poświęcić na taką pracę. Czas jest ważny zwłaszcza gdy nie ma go zbyt wiele lub zestaw jest naprawdę duży. Warto wówczas skorzystać ze wsparcia profesjonalistów, których znaleźć można w naszej firmie. Od wielu lat zajmujemy się fachowym montażem mebli na Ursynowie i oferujemy najbardziej atrakcyjne warunki usług.

Nasze usługi nie kończą się w momencie przykręcenia ostatniej śrubki, czy wbicia ostatniego gwoździa. Równie ważne jak montaż mebli Ursynów jest ich ustawienie w miejscu wskazanym przez klienta. Ważnym elementem jest także przytwierdzenie niektórych mebli do ścian. Innym aspektem jest poziomowanie mebli. Dzięki poziomowaniu są one ustawione w sposób optymalny i nie chwieją się podczas użytkowania, co bywa bardzo irytujące. Jesteśmy zespołem doświadczonych montażystów i dysponujemy profesjonalnymi elektronarzędziami, które w znaczący sposób przyspieszają wszystkie prace.

W ramach usługi montażu mebli Ursynów zapewniamy również zabezpieczenie pomieszczenia, w którym wykonujemy prace. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ zapewnia ochronę podłóg oraz ścian przed różnego rodzaju uszkodzeniami i stratami materialnymi. Podczas wielu lat swojej działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami meblowymi. W przypadku, gdy klient uszkodzi jakiś element, mamy możliwość domówienia nowego. Nasze usługi to oszczędność czasu i nerwów, dlatego warto z nich skorzystać. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz dogodne terminy realizacji zleceń. Gwarantujemy bezpieczeństwo prac oraz doradztwo w zakresie odpowiedniej pielęgnacji i eksploatacji mebli. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.