Transport mebli dla salonów meblowych

Nasza firma z meblami związana jest już od lat. Meble i my funkcjonujemy praktycznie jak stare dobre małżeństwo – wszystko wiemy o sobie praktycznie od podszewki. Znamy meble z perspektywy konstrukcyjnej. Rozumiemy też perspektywę przeciętnych klientów, dla których składanie mebli jest katorgą, czarną magią, ewentualnie średnio przyjemną przygodą. Wiemy też jednakże jak to wygląda od kuchni i rozumiemy wszelkie bolączki salonów meblarskich.

Nasze usługi kierujemy nie tylko do klientów prywatnych, lecz także do firm i instytucji. Oferujemy takie usługi, aby odpowiadać również na potrzeby samego przemysłu meblowego, nie tylko ostatniego ogniwa w postaci nabywców. Mamy świadomość, że w tej branży często problemem może być transport. Szczególnie w wypadku małych firm, których nie stać jeszcze na zakup odpowiedniej floty. A meble trzeba przecież jakoś przewozić zarówno do sklepów, jak i do klientów.

Mając to na uwadze, zdecydowaliśmy się włączyć do naszej bogatej oferty usługę transportu dla sklepów meblowych. Udostępniamy w jej zakresie nasze wyspecjalizowane wozy. Poprzez przewożenie całych transportów mebli na wskazane adresy: z firmy do firmy, z firmy do sklepu, ze sklepu do domu. Odpowiednio zabezpieczymy meble i po prostu dostarczymy je tam, gdzie trzeba. Uznaliśmy, że propozycja tego typu bardzo pomogłaby licznym małym przedsiębiorcom. Dla których transport mebli nie jest tak prosty i oczywisty, jak mógłby się wydawać. Praktyka pokazuje, że mamy rację, ponieważ takich zleceń zrealizowaliśmy już wiele.

Transportujemy także, rzecz jasna, meble z salonów meblowych do domów prywatnych w ramach zlecenia indywidualnych klientów. Usługi tak proste, a tak praktyczne, są dowodem tego, że myślimy o wszystkich naszych klientach i ich potrzebach. Wiemy, jak wygląda życie i zawsze staramy się je ułatwić, a nie utrudnić. Zachęcamy więc serdecznie do współpracy z nami. Dzięki naszej pomocy funkcjonowanie wśród mebli może być o wiele łatwiejsze.