Montaż mebli Konstancin-Jeziorna

Umeblowanie domu meblami do samodzielnego montażu jest rozwiązaniem wygodnym i stosunkowo tanim. Tego rodzaju produkty są dostępne w paczkach, więc można je przesyłać na duże odległości. Właśnie dlatego meble do samodzielnego montażu oferowane są nie tylko przez sklepy stacjonarne, ale także przez sklepy internetowe. Nie każdy jednak pamięta o tym, że do ich prawidłowego złożenia konieczne jest ścisłe trzymanie się instrukcji. W przeciwnym wypadku meble nie tylko nie będą nadawać się do użytku, ale mogą też ulec uszkodzeniu. Jeśli więc nie masz czasu lub chęci, by samodzielnie je złożyć, skontaktuj się z nami. Jesteśmy nowoczesną firmą, oferującą montaż mebli w Konstancinie-Jeziornej.

Mamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z różnymi producentami mebli, dzięki czemu doskonale znamy wszystkie stosowane obecnie metody montażu. Większość mebli możemy skręcić nawet bez instrukcji, ponieważ mamy bardzo duże doświadczenie. Usługi oferowane przez naszą firmę są kompleksowe. Oznacza to, że oprócz skręcenia mebli zapewniamy także ich ustawienie oraz zamocowanie szafek wiszących w miejscach wskazanych przez klienta. Zanim przystąpimy do prac zabezpieczamy podłogę oraz ściany przed uszkodzeniami. Montaż mebli Konstancin-Jeziorna wykonujemy zarówno pod adresem wskazanym przez klienta, jak i we własnej siedzibie.

Dbamy o czystość i estetykę wykonywanych prac, dlatego zapewniamy też oczyszczanie mebli i miejsca montażu. Ponadto każdy mebel poziomujemy, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. W razie potrzeby oferujemy też regulację szuflad, uchwytów i frontów, aby meble wyglądały idealnie. Oprócz sprawdzonych rozwiązań stosujemy też niestandardowe, ale skuteczne sposoby na zwiększenie funkcjonalności mebli. Dzięki nowoczesnym elektronarzędziom możemy szybko zamontować półkę ścienną, wyciąć otwór w meblach, czy wkręcić dokładnie wszystkie śrubki. Na swoje usługi udzielamy gwarancji, a dodatkowo udzielamy klientom wskazówek w zakresie konserwacji i użytkowania mebli. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.