Regały magazynowe muszą spełniać rygorystyczne normy bezpieczeństwa, ponieważ składowane są na nich towary u dużym ciężarze. Bardzo ważna jest nie tylko jakość regałów i materiał, z którego zostały wykonane, ale również to, w jaki sposób zostały one zamontowane. W naszej firmie wiemy, że składanie regałów magazynowych to bardzo odpowiedzialne zadanie. Od montażu zależy bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość tego rodzaju produktów. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, którzy specjalizują się w montażu wszelkich regałów, czy podestów magazynowych zarówno niskiego, jak i wysokiego składowania. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia, w tym także do prac wysokościowych oraz elektryczne.

Współpracujemy z wieloma dostawcami rozwiązań magazynowych w całej Europie. Znamy wszystkie stosowane obecnie systemy, dzięki czemu składanie regałów magazynowych przebiega naprawdę sprawnie i nie zakłóca funkcjonowania przedsiębiorstwa. Na życzenia klienta wszelkie prace montażowe możemy wykonać nawet w nocy. Każdy z naszych klientów może liczyć na najwyższą jakość usług i dogodne terminy. Prace wykonywane są przez doskonale wykwalifikowaną ekipę montażystów, którzy mają do swojej dyspozycji nowoczesny elektrosprzęt. Z nami możesz mieć pewność, że regały zostaną zamontowane solidnie i będą znakomicie wywiązywać się ze swoich zadań.

Mamy duże doświadczenie, dlatego zapewniamy fachowe doradztwo zarówno w trakcie montażu, jak i po jego zakończeniu. Potrafimy pozytywnie rozwiązać każdy problem, który pojawi się podczas pracy i wykazujemy się pomysłowością oraz indywidualnym podejściem. Co ważne, składanie regałów magazynowych wykonywane jest w sposób bezpieczny i komfortowy dla naszego klienta. Wyróżniamy się wysoką jakością usług, rzetelnością, terminowością i efektywnością działań. Jesteśmy przystosowani do pracy w każdych warunkach, a przygotowane przez nas regały spełniają rygorystyczne warunki bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem i cenami usług.