Składanie mebli / Skręcanie mebli

Składanie i skręcanie mebli a montaż mebli. Różnica jest prosta. Do składania mebli nie jest potrzebna wiertarka, oraz akcesoria do wiercenia w postaci wierteł oraz kołków. Składanie mebli to prosta usługa do której wystarczają takie narzędzia jak wkrętarki, czy śrubokręty, jak róweniż klucze imbusowe potocznie ampulowe, tudzież klucze torx, a także pomocne mogą okazać się klucze nasadkowe lub klucze płaskie. W przypadku montażu mebli niezbędna jest wiertarka, jak również odpowiednie wiertła, oraz kołki bez nich nie ma możliwości zamontowania mebli do ściany.

Skręcanie mebli a bezpieczeństwo

Niekiedy dla bezpieczeństwa dzieci, lub stabilności mebli należy zamocować meble do ściany. Wtedy trzeba uprzedzić ekipę że wymagany będzie montaż mebli, dzięki temu będziemy przygotowani na wszelkie wątpliwości.

Większość twierdzi, że składanie mebli to ciężka i żmudna praca. Niepotrzebny stres i nerwy, które Wam towarzyszą są zwiastunem nie tyle co klęski, ale poniesienia porażki w postaci niezbyt udanych walorów estetycznych. Tak! Dobrze złożony mebel powinien cieszyć nasze oko, być funkcjonalny i gotowy do użycia, od razu po jego złożeniu. Tak niestety często nie jest. Tym bardziej, gdy do składania mebli biurowych mają się wziąć mieszkańcy lub pracownicy biura. Zaoszczędzimy Państwa czas i pieniądze. Prace zlećcie profesjonalnej firmie składającej i skręcającej meble: Montier Meble.

Profesjonalne składanie mebli

W naszym ponad pięcioletnim stażu wykonywaliśmy wiele zleceń dla mieszkań biur, firm czy instytucji. Posiadamy w tym zakresie niezbędne doświadczenie, które w tym zakresie jest bardzo ważne.

Jako firma wiemy, jak cenny jest dla Państwa czas. Ważne jest, aby składanie mebli było wykonane nie tylko szybko, ale i precyzyjnie, a efekt wizualny powalający. Staramy się to wszystko łączyć. Począwszy od przygotowania miejsca pracy i ustalenia warunków przez wniesienie mebli, ich rozpakowanie, a następnie złożenie. Nie chcemy Państwu przeszkadzać w codziennych czynnościach. Na każdym etapie prac konsultujemy z Państwem najlepsze rozwiązania logistyczne, które proponujemy. Współpraca na poziomie klient – wykonawca jest bardzo ważna.

Co musimy wiedzieć?

Musimy dokładnie wiedzieć jakie meble mamy złożyć, w jaki dzień i o której godzinie. Ważną informację jest także gdzie mają stać konkretne meble.

Po zrealizowanym projekcie kompletnie po sobie sprzątamy, dbając o czystość bardziej niż przed rozpoczęciem. Składanie mebli biurowych warto zlecić nam - to gwarancja profesjonalnie wykonanej pracy, terminowego złożenia, dokładnego i starannego wykonania. Postawcie na jakość! Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków i sposobu współpracy.