Kuchenki gazowe są popularną i często stosowaną alternatywą dla elektrycznych płyt grzewczych. Ich niewątpliwą zaletą jest znacznie niższy koszt eksploatacji niż w przypadku urządzeń elektrycznych. Jednak do zainstalowania takiego sprzętu niezbędne są odpowiednie uprawnienia, dlatego ważne jest to, aby zatrudnić do tej pracy wykwalifikowanego fachowca. W naszej firmie zatrudniamy sprawdzonych instalatorów, którzy posiadają wszelkie wymagane zezwolenia. Wiemy o tym jak ważny jest właściwy montaż kuchenki gazowej, dlatego wszelkie prace rozpoczynamy od jej wypoziomowania. Kuchenka musi stać stabilnie – jest to gwarancja bezpiecznego użytkowania. Pamiętamy też o tym, że producenci kuchenek wymagają wykonania przyłączenia przez wykwalifikowanego instalatora, dlatego też tego rodzaju prace wykonują wyłącznie uprawnieni monterzy.

Większość nowoczesnych kuchenek jest wyposażona w zestawy do konwersji gazu, co oznacza, że można je bez problemu podłączyć zarówno do sieci gazowej, jak i do butli. W naszej firmie do pracy wykorzystujemy wygodne i praktyczne w użytkowaniu przewody elastyczne, które z powodzeniem zastępują znacznie mniej bezpieczne połączenia sztywne. Dbamy o to, by zachować wszystkie obowiązujące zasady, których celem jest zapewnienie komfortowego i przede wszystkim bezpiecznego użytkowania kuchni. Dzięki nam montaż kuchenki gazowej przebiegnie bardzo sprawnie, a klient nie utraci gwarancji na urządzenie.

Nasze usługi są atrakcyjne cenowo, a terminy zawsze dopasowujemy pod kątem oczekiwań klienta. Podłączenia możemy dokonać w każdym wyznaczonym terminie i pamiętamy o tym, by urządzenie było w profesjonalny sposób zabezpieczone przed uszkodzeniem podczas montażu. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i profesjonalne narzędzia, dzięki czemu montaż kuchenki gazowej przebiega bez żadnych zakłóceń. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację i dbamy o estetykę i bezpieczeństwo wykonywanych prac. Po montażu kuchenka od razu nadaje się do użytku. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i ustalenia terminu montażu.