Składanie, skręcanie i montaż meblościanki dla amatora montażu może być nie lada wyzwanie. Cały proces składania skręcania i ostatecznie montażu części meblościanki w cale nie musi być niemiłym doświadczeniem. Jeżeli wykonują go profesjonaliści, zawsze końcowy efekt i szybkość wykonania zachwyca niejednego. Kierując się Państwa sugestiami oraz radami wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i w swojej ofercie proponujemy kompleksowo usługę skręcania, składania i montażu. Opinie w których stwierdzacie Państwo nasz profesjonalizm, doświadczenie, dokładność, terminowość i świetne wykonanie pozwoliły nam nie tylko rozwinąć nasze umiejętności, ale także sprawić że w swoich szeregach posiadamy naprawdę dobrych fachowców!

Bardzo często słyszymy od klientów, że poradzenie sobie ze składanym meblami przysparza nie lada problem w dodatku brak wiertarki i innych akcesoriów uniemożliwia państwu montaż elementów meblościanki do ściany. To wzbudza stres i niepotrzebne nerwy. Źle skonstruowane instrukcje, które powodują, że ciężko jest je odczytać, brak doświadczenia i nieodpowiednie przygotowanie miejsca doprowadzają bardzo często do wymiany niektórych elementów mebli lub ich reklamowania

Po co się męczyć:

Polecamy więc skorzystać z usług naszej firmy. Oferujemy kompleksowe składanie skręcanie i montaż mebli do ściany bez względu na ich producenta. Jesteśmy w stanie złożyć każde meble. Dysponujemy niezbędnymi narzędziami i przyrządami do składani i skręcania i montażu mebli, półek, regałów, zawiasów i drzwiczek. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Liczy się klient, a z jego zdaniem liczymy się najbardziej. Doceniamy każdą sugestię i wskazówkę dotyczącą składania. Na prośbę dostosujemy również meble, aby mogło się zmieścić gniazdko lub by mógł zostać przeprowadzony kabel. Cenimy sobie efekt finalny. Zadowolenie klienta jest dla nas najlepszym wynagrodzeniem (choć nie jedynym ;)) dla pracy i wysiłku który włożyliśmy w składanie. Najbardziej pozytywną pochwałą jest dla nas polecanie naszych usług innym potencjalnym klientom.

Wybierając naszą firmę wybierają Państwo solidnego partnera, profesjonalnego w każdym calu z wysoką jakością obsługi klienta i solidnym wykonaniem. Służymy odpowiedzią na każde zadane pytanie, w tym celu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.